Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a székesfehérvár...

Hogy jutok el a székesfehérvári vasútállomásról a Járásbírósághoz?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Melyik busszal jutok el A-ból B-be? Köszönöm szépen!



2019. máj. 13. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

A Google Maps tud helyi tömegközlekedéssel tervezni. Ajánlom, mert tényleg elég faszán működik.


De egyébként a 33-34-es buszcsaláddal, amik hétköznap csúcsidőben 15 percenként indulnak, vagy a 38-as busszal, ami óránként közlekedik.


Illetve néhány arra közlekedő helyközi járat is a vasútállomástól indul, ezeken a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola mh.-ig kell jegyet venned, egyéb esetben vonaljegy van autóbuszon váltva 310, elővételben a MÁV ügyfélszolgálaton 280 forintért.

2019. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt kifelejtettem, hogy a 33-34-es járatokról a III. Béla király téren kell leszállnod, a 38-asról pedig a II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskolánál.
2019. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hatalmas segítsèg, Köszönöm szépen! Ment a felpontozás. Szép napot kivánok!
2019. máj. 13. 10:09
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 2018.05.13. 19:00!


Nem értem miért kell ennyire tuskónak lenni. A hibák, amikbe belekötöttél valóban léteznek, de úgy gondolom, hogy ettől még egy érthető, korrektül feltett kérdés.


Vagy talán akkora lokálpatrióta vagy, hogy ha nyírbátori vonatkozásban teszik fel a kérdést, akkor mindent rendben találsz?


Azt javaslom, töltsed valami hasznossal a szabadidődet, mint egy haszontalan paraszt hozzászólás megírásával...


Első voltam.

2019. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Sőt, kérlek ne írj hülyeséget, mert a kérdező busszal szeretne eljutni az ország bármely járásbíróságára, te pedig rögtön vonatra szállítod. Legközelebb figyelj jobban, ha mindenképp bele akarsz kötni valamibe.


„Szívesen!”


(Szintén első voltam)

2019. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Gyalog sincsen messze, csak végig kell menned a Prohászka Ottokár út-Várkörút vonalon, kb. 20 perc.
2019. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért több az mint 20 perc...
2019. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem ártana tudnunk, melyik járásbíróságra akarsz eljutni. A székesfehérvárin kívül még van ugyanis vagy 110 az országban.
2019. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Teljesen logikus szerintem,hogy melyikre akartam eljutni. Az elsö válaszolónak Köszönöm, busszal mentem, könnyü volt igy megtalálni á SZÉKESFEHÉRVÁRI JÁRÁSBÍRÓSÁGOT.
2019. máj. 23. 09:35
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne logikus? Lakhatsz te a fehérvári vasútállomás mellett s lehet dolgod az országban a száz másik járásbíróság egyikén.


Kb. az a szint ez a kérdés, amit a tizennégy éves pesti nyikhajok szoktak feltenni egy másik kategóriában: "Milyen suli a Petőfi Sándor Gimi?", amiből van az országban 30...

2019. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!