Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet tenni, ha ezs...

Mit lehet tenni, ha ezs csinálja mindig a sofőr?

Figyelt kérdés

Állanó délutános vagyok ,amikor a esti 11 órás trolival megyek haza,várom ,mikor megérkezik, mindig ugyanaz a sofőr van és alig akar besorolni a megállóba,az utolsó pillanatban fordul be ,de volt olyan,hogy egy méterre vette fel az utasokat a szegélytől, meg megáll és alig akar ajtót nyitni, kb 15 másodperc mulva nyitotta ki tegnap is,amikor a bérletet mutatom, ránéz,semmi köszönöm,köszönés,hanem mogorva kinèzettel néz, meg úgy néz ki mindig mint wki be van szívva.


Utóbbi nem nagy ügy de a járdaszegèlyes, hogy alig akar beállni,meg az út közepén veszi felnaz utasokat,ez nem jó.


Mit lehet tenni-ilyen esetben?

Ha a DKV-nak jelentem,szólnak neki,hogy ilyen ne legyen máskor vagy nem foglalkoznának vele?



2019. máj. 14. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2019. máj. 14. 15:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Debrecen, ha DKV. Igen, én szólnék nekik, hogy figyelmeztessék a sofőrt. Sokkal többet elérhetsz azzal a módszerrel, mint itt a GYK-n. :)
2019. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, talán a Debreceni vállalat nem olyan "mindentleszaró" hozzáállással kezeli, mint a Pesti kollégáik.
2019. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Tulajdonképpen mi is a baj? Oké, hogy nem áll be rendesen a megállóba és be van lassulva kicsit az öreg, de most úgy őszintén, ha nem baszakszik az utasokkal, akkor kit zavar ez? A köszönés is olyan, hogy a legtöbb utas/sofőr nem köszön, mert minek. Neki az a dolga, hogy vezesse a gépkocsit, nem muszáj interakcióba lépnie a "rakománnyal".
2019. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A buszpályaudvaron szokott lenni panaszkönyv (Vásárlók könyve), beírsz időponttal, helyszínnel, rendszámmal.

Ha netán tudsz telefonnal videót csinálni, azt elküldheted e-mailben, szintén adatokkal, meg azzal, hogy rendszeresen így áll be.

2019. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanaz a sofőr?:O A hét minden napján? Ezt sajnos elég nehéz elhinni, a heti pihenőnapok neki is járnak ám.

Egyébként, ha nem köszön, ne köszönj neki te sem és ennyi. Nem ke vele foglalkozni.

Írhatsz panaszt, de én úgy vagyok vele, ha már munkát nem adtam senkinek, akkor el sem veszem tőle...

2019. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A köszönés az egy dolog, az nyilván nincs is benne a munkaköri leírásában, de az alap, hogy rendesen beáll a megállóba. Létezik elég sok olyan utas, akinek gondot jelent az úttest szintjéről fellépni. Kirúgni ezért nyilván nem fogják a mai világban, amikor lasszóval kell dolgozót fogni, de azért rá fognak szólni.
2019. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!