Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Angliában ha minimálisan...

Angliában ha minimálisan megkarcolok egy autót, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Minimális karcot ejtettem egy autón parkolás közben, s most 145 fontot kér tőlem a kocsi tulajdonosa, hogy ha nem szeretném belevonni a biztosítót. Ekkora összegű árajánlatot kapott egy garázsból, szervizből. De ezt ha kicsit sokallom akkor mit tudnék csinálni? Kérjek számlát, hogy tényleg ennyi és akkor mutassa meg személyesen, hogy nem csak lehúz esetleg?
2019. máj. 16. 00:19
 1/5 anonim válasza:
ÉN kifizetném a helyedben, de nem lennék a helyedben, mert azonnal rendőrt hívtam volna.
2019. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ki tervezem fizetni,csak ez, amit kérnek, az szerintem sok, ugyanis szerintem fele ennyibe ha kerülne.
2019. máj. 16. 06:20
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Sok? Ne magyar árakkal számolj, ez egy kifejezetten baráti összeg.


A biztosítási árakat gondolom ismered, nem lehetsz elég hálás ha ennyivel megúszod.

2019. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 145 font eleg korrektnek tunik nekem is, ismerve az itteni szerviz arakat. En szerintem orvendenek, hogy az illeto utanajar es rendezi, nekem csak a szervizt kell kifizetni s nem kell biztositoval bibelodni meg idot veszteni az egesszel.
2019. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Legalább most már tudom, hogy korrekt az ár ezek szerint.
2019. máj. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!