Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszra tényleg nem lehet...

Buszra tényleg nem lehet benzint felvinni? Falun lakom és fűkászába kéne.

Figyelt kérdés
Buszra tényleg nem lehet benzint felvinni? Falun lakom és fűkászába kéne benzin csak busszal tudok haza jönni egy 5 literes kannába kéne benzin ha több szatyorba be csomagolom és berakom a háti zsakomba mennyi az esély, hogy meg érzik? És kapnák érte valamit?

2019. máj. 19. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem folyatod végig a kanna oldalán a benzint akkor nem igen érzik meg a szaga :D


Amúgy igen, tilos felvinni gyúlékony anyagot (is), de kétlem, hogy lebuknál vele pár km alatt.

2019. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kemény 8km ha lebuknék mi lenne? :DD
2019. máj. 19. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Jó kérdés.... de hogyan buknál le?

Ha nem kezdesz el molotov koktélokat gyártani illetve ha nem gyullad ki a busz amitől kigyullad a táskád akkor kétlem, hogy lebuksz :)

2019. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Megvan az esélye. A benzint hidegen tartják, a buszon meg nyáron elég meleg szokott lenni. A hőtágulás következtében a kupak mellett szivárogni fog a szaga.

Ne tetesd tele a kannát, és úgy tekerd rá a kupakot, hogy közben próbálod a két oldalát a térdeddel összenyomva tartani. És alaposan szorítsd rá a tetejét.

2019. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg kûrvàra nem véletlen ez a szabály. Természetesen az utazások 99,99 százaléka során sem baleset, sem tűzeset nem történik. De ha mégis, akkor exponenciálisan csökkenti az egyébként ma már igen magas túlélési esélyeket, ha konkrétan valaki szándékosan gyúlékony anyagot vitt az utastérbe. Értitek, tervezők százai agyaltak évtizedekig különböző tűzvédelmi megoldásokon, aztán jön egy okos utas, jól túljár a sofőr eszén, aztán amikor az esti hírekben mutatják a részeg személyautós miatt felborult busz kiégett roncsait, jönnek a kérdések, hogy ez most akkor hogyan is volt és miért nem tudtak kikászni az utasok...
2019. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Rakd hátizsákba és menj biciklivel,8km nem sok.
2019. máj. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz megkerni egy falubelit, hogy hozza el autoval?
2019. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Ha jól van lezárva nem köt bele.

Nem büntet meg, max leszállít.

Adj jattot a buszsofőrnek

2019. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Molyolo válasza:
71%
Nekem két kerti gépem is benzines.BKV buszra simán felviszem pedig első ajtós felszállás van. Háti zsákba ne tedd mert sosem jön ki a szaga. Én egy nagy szatyorba szoktam beletenni tetejére teszek egy rongyot és ráhúzok egy másik szatyrot.10 literes kannába 9 litert szoktam kérni és a busz leghátuljába megyek vele. A jó kutas meg nem önti rá az oldalára.
2019. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na meg oldottam tescoba lehet kapni illatosítót kukás zsákot ami valami iszonyat illatos rá húztam a kannara 2olyat meg 2 szatyrot és úgy raktam a táskába semmi se érződött és a táska se maradt büdös :D
2019. máj. 21. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!