Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Graz tömegközlekedése van annyira jó, hogy az ember ne legyen rászorulva az autóra?

Budapesten élek jelenleg, itt szinte teljesen jól el lehet lenni autó nélkül, mert hibái ellenére a tömegközlekedés azért így is világszínvonalú, már ami a város lefedettségét és a járatsűrűséget illeti.

Graz csak egy 300 ezres város, viszont olvastam, hogy a buszok mellett elég kiterjedt villamoshálózat is üzemel, valamint hétvégente még éjszakai járatok is vannak.

A stájer nagyvárosban is el lehet lenni autó nélkül?

máj. 29. 15:13  Privát üzenet  

A válaszok
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Graz-ban hibatlan a tomegkozlekedes mint ugy kb barmelyik nagyobb osztrak varosban!

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 29. 15:16 Privát üzenet
A belvarosban jo a kozlekedes. Viszont aglomeraciojabol foleg autoval lehet bejutni. Legalabb is en igy emlekszem.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 29. 15:33 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Kb. 10 evvel ezelott voltam ott 6 napot. Csak amultam es bamultam a tomegkozlekedes szinvonalan. Szombat reggel 7-kor pl. 10 percenkent jartak a buszok a vasutallomasra.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 30. 08:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rossz ember vagyok, mert írtam a KMKK-nak panaszt, mert egy helyi járat nem állt meg a megállóban, holott latható voltam és még az irattartó is a kezemben volt? Bosszantó élmeny volt.
A németben mi a különbség a "Der Zug" és a "Der Bahn" között? Egy német szöveget kell lefordítanom;amiben az ember szeret Bahn-nal utazni, de Zug-al is. Én úgy tudtam, hogy...
Mit kaphat 4 ember éjszaka, ha beülnek egy üres, nyitott ajtajú szerelvény nélküli, üzemen kívüli vasúti kocsiban?
Budapesten mikor kisebb a forgalom?
Budapesten mely járatok a legzsúfoltabbak? (Akár busz, troli, villamos . Stb amiken rengeteg ember van alig lehet elférni)?
Miért van ennyi hajléktalanforma, fura ember az intercityken?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!