Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Graz tömegközlekedése van...

Graz tömegközlekedése van annyira jó, hogy az ember ne legyen rászorulva az autóra?

Figyelt kérdés

Budapesten élek jelenleg, itt szinte teljesen jól el lehet lenni autó nélkül, mert hibái ellenére a tömegközlekedés azért így is világszínvonalú, már ami a város lefedettségét és a járatsűrűséget illeti.

Graz csak egy 300 ezres város, viszont olvastam, hogy a buszok mellett elég kiterjedt villamoshálózat is üzemel, valamint hétvégente még éjszakai járatok is vannak.

A stájer nagyvárosban is el lehet lenni autó nélkül?


2019. máj. 29. 15:13
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
87%
Graz-ban hibatlan a tomegkozlekedes mint ugy kb barmelyik nagyobb osztrak varosban!
2019. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A belvarosban jo a kozlekedes. Viszont aglomeraciojabol foleg autoval lehet bejutni. Legalabb is en igy emlekszem.
2019. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 10 evvel ezelott voltam ott 6 napot. Csak amultam es bamultam a tomegkozlekedes szinvonalan. Szombat reggel 7-kor pl. 10 percenkent jartak a buszok a vasutallomasra.
2019. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A villamosok sűrűn járnak, csak este és vasárnap megy 15 percenként, valamint késő este 20-30.

Napközben 5-10 perces követés van, járattól függően. De a fő tengelyen a pályaudvar és a belváros között csúcsidőben ca. 2 percenként mennek.

2019. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Agglóban is elég sok településre van sűrű közlekedés.
2019. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!