Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet utánanézni, hogy a...

Hol lehet utánanézni, hogy a Miskolc-Nyíregyháza vasútvonalon mikor közlekedik kerékpárszállításra alkalmas kocsi?

Figyelt kérdés

Eddig három alkalommal szállítottam így bringát, és mindig pórul jártam, a kerékpáros vagont nem továbbító Fecskén lehetetlen, XX. századi körülmények között voltam kénytelen vinni a biciklit.

Valamelyik nap Rakamaznál viszont láttam egy vonatot, amiben volt szállítókocsi.


2019. jún. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. itt:

[link]

2019. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg az elvirán jelzi egy bicikli piktogrammal, ha van kijelölt biciklihely az adott járaton.

[link]

2019. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a mavcsoport.hu oldalon tudsz utánanézni, a találatoknál mutatja, ha van bringaszállító. Nyilván van olyan, hogy operatív okokból mégis elmarad a bringaszállításra alkalmas kocsi, olyankor pakolod fel az első vagy utolsó peronra.


Miskolcról 7:28, vissza 19:26 az egyetlen olyan vonat indulási ideje , amelyben van kerékpárszállító kocsi.

2019. jún. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Hihetetlen, hogy 2019-ben még itt tartunk...Tiszta Románia

2019. jún. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!