Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Debrecenben lehet csak villamosra diák vagy felnőtt bérletet venni?

Ha nem csak villamosra akkor villamos és trolibuszra? Mert múltkor mikor álltam a bérlet pénztár sorában, egy nő mintha ilyet vett volna, de neten semmi infót nem találtam ezzel kapcsolatban.

Ha lehet ilyen típusú bérletet venni akkor kérlek az árát is írd már le, köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bérlet, villamos, troli, trolibusz, diák, tömegközlekedés

jún. 6. 11:59  Privát üzenet  

A válaszok

Nem lehet külön villamosbérletet venni, sem trolit.

Lehet csak rákérdezett a nő, mert amugy minden más értelmes városban lehet..

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 6. 21:21 Privát üzenet
eddiboy nevű felhasználó válasza:

#1: Akkor egyik magyar város sem értelmes, merthogy egyikben sem létezik ilyen bérlet.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 7. 19:15 Privát üzenet
Igen? Mert szerintem Miskolcon lehet

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 7. 19:59 Privát üzenet
eddiboy nevű felhasználó válasza:

#3: Igazad van, megnéztem jobban az MVK oldalát, Miskolcon tényleg van ilyen. Akkor ezek szerint Miskolc az egyetlen értelmes város Magyarországon. :-)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 8. 08:50 Privát üzenet
10 évvel ezelőtt szűnt meg, amikor a teljes városi közlekedés a tetves DKV kezében . Korábban tervezték, hogy újra bevezetik , de már levették a bakkancslistáról.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 15. 20:35 Privát üzenet
*a tetves DKV kezében összpontosult

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 15. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi most a havi buszberlet vasarhely szeged távolságba? Diák és felnőtt érdekelne
Mi van akkor ha megbüntettek?
Találtam egy felnőtt bérletet. Diák vagyok. Használhatom? Eléggé rossz anyagi helyzetben vagyok. így tudnék spórolni. Nézik az ellenőrök a sorszámot?
Egy székesfehérvártól 20-25km-re lévő településről mennyibe kerülhet a havi felnőtt buszbérlet, na és a diák?
Menyi a Diák jegy Szegedre? Meg a Felnőtt? Nem tudom meg nézni interneten!
Szolnokról Budapestre mennyi pénteken egy felnőtt és diák vonatjegy?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!