Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben lehet csak villamo...

Debrecenben lehet csak villamosra diák vagy felnőtt bérletet venni?

Figyelt kérdés

Ha nem csak villamosra akkor villamos és trolibuszra? Mert múltkor mikor álltam a bérlet pénztár sorában, egy nő mintha ilyet vett volna, de neten semmi infót nem találtam ezzel kapcsolatban.

Ha lehet ilyen típusú bérletet venni akkor kérlek az árát is írd már le, köszönöm.



2019. jún. 6. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet külön villamosbérletet venni, sem trolit.

Lehet csak rákérdezett a nő, mert amugy minden más értelmes városban lehet..

2019. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: Akkor egyik magyar város sem értelmes, merthogy egyikben sem létezik ilyen bérlet.
2019. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen? Mert szerintem Miskolcon lehet
2019. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Igazad van, megnéztem jobban az MVK oldalát, Miskolcon tényleg van ilyen. Akkor ezek szerint Miskolc az egyetlen értelmes város Magyarországon. :-)
2019. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt szűnt meg, amikor a teljes városi közlekedés a tetves DKV kezében . Korábban tervezték, hogy újra bevezetik , de már levették a bakkancslistáról.
2019. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*a tetves DKV kezében összpontosult
2019. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!