Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Debrecenben tényleg nem drága a dkv bérlet?

Csak 6600 forint a teljesárú/vagy dolgozó mindegy.

És buszra, trolira, villamosra érvényes.

Miskolcon pedi 7000 forint és csak villamos meg busz van, viszont Miskolc szegényebb város és kell a pénz muszály felemelni a bérletárat.

Ez a 6600 forint háromféle járműre luxus ár?

Budapesten 10000+😮 .

Keress kérdéseket hasonló témákban: villamos, busz, trolibusz

jún. 12. 20:17  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ez a 6.600 forint tényleg nem mondható még drágának?

# 1/7Időpont jún. 12. 20:19 Privát üzenet
Budapesten 10000+ Jah, de Debrecenben és Miskolcon együttvéve sincs még fele akkora se a tömegközlekedés mint Budapesten. Úgyhogy igen, Budapesthez viszonyítva drágák az ilyen falusi bérletek.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 12. 20:35 Privát üzenet
Nem mindegy hányféle jármű van? Az mért kéne befolyásolja a bérlet árát? OMG. Fuck logic.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 15. 17:40 Privát üzenet
Hát, azért nagyon nem mindegy, hogy valahol mehetsz 4 metróval, jópár HÉV-el, egy vagonyni metróval és annyi busszal és trolival, hogy egész Debrecent eldugíthatod velük. Mindezt havi 10k-ért. rre ilyen hulladék faluk elkérnek 7k-t azért, mert van vagy 3 villamosuk és akkor már hú de nagyon vagányak vagyunk.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 15. 18:06 Privát üzenet

A szolgáltatás minőségét is figyelembe véve ez a 6600 Ft még sok is. Ennyi pénzért én elvárnám, hogy

-ne legyenek napi szinten 10-20 perces késések

-ne robbanjon le fél óránként egy jármű

-37 fokos hőségben kapcsolják már be a klímát, ha már van

stb.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 15. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Budapest belváros egy rakás szemétdomb, vannak annyian, hogy nem férnek el közlekedni a felszínen, hanem a föld alatt is metrókat nyitnak, hogy tudjanak haladni.

Laktam pesten 1 évig, elég volt. Utálom Pestet.

Miskolcról kerültem Debrecenbe végleg, jobb munkahely miatt.

Debrecen még Miskolcnál is jobb, bár a belváros kicsit Budapest 2.

Vettem bérletet. Tök jó. Nem tudom te honnan veszed, hogy nem megy a klíma, a járatok 90%-ba megy.

A késés valóban igaz, mert rengeteg az autó, nem tud hsladni a busz,troli, a villamos az megy akkor is rendesen.

Szerintem nem drága 6.600 forintért a dkv bèrlet.

# 6/7Időpont jún. 15. 21:41 Privát üzenet
Az, hogy neked tetszik-e Pest vagy sem nem számít. Rengeteg lehetőség van az utazásra és mégis relatíve olcsó a bérlet. Főleg za ilyen hulladék falusi városokkal ellentétben.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 15. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ilyen drága a BKK/BKV jegy?
Ilyen drága a MÁV bérlet?
A szentendrei kiegészítő felnőtt hév bérlet miért ilyen drága?
Buszra szeretnék venni helyi berletet eddig kombinált volt de az drága meg csak busszal utazom. Lehet ilyet venni hogy csak sima helyi busz bérlet vagy olyat hogy egybe a tavolsagival?
Mávnál ilyen drága a bérlet vagy rosszat kaptam?
Ha csak a HÉV-et akarom használni de Budapest területén belül is, akkor a HÉV-bérlet mellé mindenképp kell Budapest-bérletet is vennem? Pár megállóért drága az a 10. 000 Ft!

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!