Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet egy ilyen utassal...

Mit lehet egy ilyen utassal csinálni?

Figyelt kérdés

Állandó délutános vagyok, és jön mindig egy férfi is, szerintem ő is állandó délutános, mindig jön, (kivétel hétvége) jön ő is az este a 10 órási busszal.

Mindig rágózik, ami nem baj, de úgy rágózik, hogy állandóan csattog a rágójával, pukkasztgat, de hangosan és elég sűrűn, mindez évek óta. Nagyon idegesítő, valamelyik este nem sokkal előtte egy lány űlt, szerencsétlen már nem birhatta, mert egyszer csak felállt és előrement teljesen, átült a busz elejére, mikor leszállt kintről csak úgy nézett a pasire nem kedves szemmel. Két középkorú nő is ott űlt a közelben, ők is megjegyezték, hogy a fiatalember nagyon dúrja. Én vagyok a harmadik egyben akit nagyon zavar, de nem tudok mit tenni, már szóltam a sofőrnek is a multkor, aki letolt, hogy ez nem tilos, nem bűncselekmény, sem szabálysértés, az lenne a szabályszegő, ha ordibálna, kiabálna a buszon, de hogy pukkantgat rágóval, ez legyen a legkisebb problémám. Tehát a sofőr ìgy vélekedett.


Ezek után mit lehet tenni?


Kezdem azt hinni, hogy bennem van a hiba, mert a többi sok utas le se sz...ja.


Engem baromira idegesít viszont, ha a férjem akit imádok, ezt csinálná, szájba is ütögetném.


Mégis mit lehet innentől tenni?


Mert, hogy a csávónak én nem szólok az tuti.


Ötletek?


Köszi a válaszokat előre is.



2019. jún. 18. 12:06
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Mi lenne ha a "csávónak" szolnál es nem a buszsofőr ovobácsinak adnád elő a problémádat?!?A kommunikácio csodákra képes,igy meg eleve nem is tudom mit vársz,hogy ha te semmit nem akarsz tenni a dolog ellen......maximum árulkodni......
2019. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan esetben is meglehet tagadni az utasszállítást, ha a személy magatartásával zavarja a többi utast. A rágózást talán neccesen rálehet húzni erre a pontra. De elsőre valaki kedvesen is megkérhetné, hogy ne tegye, akár a sofőr is vele, minél többen vannak annál jobb...
2019. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Utalom e n is a pukkanthgatast,mert olyankor nyal frocsoghet ram,morzsakkal elegyitve,ha a megelozo orakban evett is valamit.
2019. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólsz neki akkor ne várj csodát. Halgass zenét.
2019. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Magyarország, 2019, Volánbusz. Dráma, katasztrófa, anarchia - jajjveszékelő utasok egy rágózó férfi miatt. A TV2 híradóját a gyakorikérdések tudósította.

Amúgy jó erős lehet a fazon állkapcsa ha évek óta naponta gyúr rá.

2019. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Mikor a második bekezdés végénél jártam, már biztos voltam benne, hogy nő vagy. Amit később meg is erősítettél. De emellett hülye p*csa is vagy. Téged kéne szájba ütögetni. :)
2019. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A moziban is szólsz az üzemeltetőnek, hogy valaki hangosan eszi melletted a popcornt?


Ha ennyire zavar és tudod, hogy mindig ő is ezzel a busszal utazik, akkor vigyél fülhallgatót, ülj a legtávolabb tőle vagy kérd meg, hogy halkabban rágózzon. Ennyire egyszerű.

2019. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abban egyetértünk, hogy iszonyatosan zavaró szokás ez. Viszont azt nem értem egyáltalán , hogy miért nem te szólsz az illetőnek? Állítom, hogy háborúkat lehetne megelőzni azzal, ha az emberek beszélnének egymással és nem csak gondolnának dolgokat, kibeszélnének másokat és mindenféle felső hatalomhoz fordulnának az apró-cseprő gondjaikkal.
2019. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8:

Hát látod basszus, mit csinál, feljön a Gy.k.-ra panaszkodni, és még mondják, hogy az internet nem káros.

2019. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!