Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

Van olyan aki napi szinten ingázik tömegközlekedéssel Budapest és Veresegyház kötött? Egyáltalán kivitelezhető e, Budapest bérlettel megoldható? Vonat-busz? Mennyire őrült gondolat?

Minden információért hálás vagyok!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Veresegyház, Budapest, tömegközlekedés, ingázás

jún. 19. 13:31  Privát üzenet  

A válaszok
workdev nevű felhasználó válasza:

[link] ,19.098326,12z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x4741cdbff35efcaf:0xf9d707937bf6238e!2m2!1d19.280257!2d47.6542478!1m5!1m1!1s0x4741c334d1d4cfc9:0x400c4290c1e1160!2m2!1d19.040235!2d47.497912!3e3

Ilyen ez az internet, dolgok vannak rajta.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 18%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 19. 13:40 Privát üzenet
Veresegyház Budapest egyik elővárosa, többezres nagyságrendben költöztek oda fővárosiak az 1990-es évektől felerősödő szuburbanizáció következtében. Ennek megfelelően rengeteg a napi ingázó, akiknek teljesen természetes, hogy 1-1,5 órájuk megy el az utazásra irányonként, naponta. Ugyanakkor ebben az összehasonlításban Budapest egyes külső kerületei sem jobbak. A vonat mindenképpen kényelmesebb, de vedd figyelembe azt is, hogy a busz jobban érinti a központi területét a településnek, cserébe sokat ácsorog a dugóban.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 19. 13:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hasznos választ pld. igy képzelnék el: igen, veresen lakom, igen ingázunk, tömegközlekedéssel, heti x napot, bp bérlet ide jo/ ide nemjó, a vonatot rendszeresen eltérítik az indiánok, a busz meg be kell tolni ha x fok alá hűl a hömérséklet, meg ha hullik 1 centi hó itt az apokalipszis, amugy élvezem, mert... stb.

# 3/7Időpont jún. 19. 13:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó vagy második válaszoló! Köszi, ez már hasznos, ment a zöld!

# 4/7Időpont jún. 19. 13:53 Privát üzenet

Nem teljesen értem a kérdést, ahogy fentebb is írták, előváros, szerintem az ottaniak nagy része bejár Pestre. Én ugyan nem ott lakok, de kb ugyanolyan távra a fővárostól másik irányba, és nem értem, miért ne lenne kivitelezhető, én is Pesten dolgozok...

Mindenképp a vonatot ajánlom ilyenekre, sógornőm busszal jár, napi 2 óra neki 30 km-t megtenni, mert állnak a dugóban.

Budapest bérlet megvan, hogy meddig érvényes, azon a vonalon Rákospalotáig ( [link] ), tehát tudsz venni bérletet BKK kieggel, úgy olcsóbb.

Őszintén nem értem, mi lenne ebben őrült gondolat...

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 19. 14:06 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Persze, heti szinten robbantgatnak rajta az arabok...

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 18%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 19. 14:20 Privát üzenet

#3: "a vonatot rendszeresen eltérítik az indiánok, a busz meg be kell tolni ha x fok alá hűl a hömérséklet, meg ha hullik 1 centi hó itt az apokalipszis, "

xD

Ez minden városban így van :D Hát még mi lehet Amerikában, ahol őslakosok az indiánok :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 20. 12:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet Budapestről Veresegyházra jutni a legegyszerűbben?
Mi ahelyzet a volánnal a héten több alkalommal is volt hogy kimaradtak buszok, vagy sokat késnek?
Magyarországon miért lett "divat" ingázni?
Henna festéket vagy port lehet venni a pólusba? És ha igen azon belül is hol?
Ismertek matematika korrepetáló tanárt?
Van olyan autószerelő vagy tuningműhely Budapest, Vác, Veresegyház környékén, aki ezt meg tudja csinálni? Többi lent.

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!