Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdemes havi bérletet venni?

Érdemes havi bérletet venni?

Figyelt kérdés
Azon morfondîrozom, hogy mostanában nem igazoltatták, de ha 2havonta el is kapnának, akkor is jobban kijönnék!

#BKV #lôgas
2019. jún. 20. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Becsületesnek lenni nem pénzügyi megfontolás kérdése.
2019. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szigorúan pénzügyi oldalról nézve vagy bejön a szamitasod és tényleg csak kéthavonta kapnak el, vagy nem és ráfizetéses lesz a nagy ötlet. Én egészen biztosan szoktam legalább két-három hetente ellenőrrel találkozni és nem mindig ugyanott... szóval próbálkozni lehet, de egyáltalán nem biztos hogy érdemes.
2019. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy nem érdemes taktikázni.

Most próbáltam egy jegyes trükköt, hogy mindig van nálam egy jegy és ha jön az ellenőr, megmondom neki, hogy nem tudtam kilyukasztani a jegyemet (mondjuk azt pont nem tudtam valóban). Amúgy sokakat látok bénázni a lyukasztónál, hogy elsőre nem veszi be nekik és továbberőltetik és egyre gyűröttebb lesz tőle a jegy, sőt, olyat is láttam, hogy mások odamennek segíteni,ahelyett, hogy hagynák és ha jön az ellenőr, ugyanezt mondanák, hogy nem tudták lekezelni. Mondjuk ez villamosra érvényes, buszon eleve nehezebb, mert ott az első ajtónál kell kezelni és már ahogy észrevettem elég szigorúan nézi a buszvezető. ( talán ki lett adva neki, hogy jobban nézze, mert régen le se tojta) A metróállomásnál is rizikós, mert van, hogy figyel vagy nem!


Szóval összességében nem éri meg az az idegeskedés meg gyomorgörcs. Én meg azért próbáltam ki, mert szabin leszek és pár nap miatt nem lett volna érdemes megvenni az egész hónapot.


Tanulság: mindig legyen nálad jegy vagy csókálló rúzs u know, rákenroll

2019. jún. 21. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahha... Igénybe veszel egy szolgáltatást és az a kérdés, hogy ezt, hogyan tudod megúszni fizetés nélkül. Remélem ha dolgozol, akkor te is ingyen fogod csinálni - sok sikert!
2019. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem veszem igénybe a szabi alatt. Miért nem egységekre van bontva az utazás, mint más országokban, miért kell az egész hónapot fizetni?
2019. jún. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!