Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit kell tenni, ha valaki a...

Mit kell tenni, ha valaki a vonaton wc-be záródik? Mit kell tenni, hogy ha vészgomb segítségével sem nyílik az ajtó?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dörömbölsz egy kört, kaller csak meghallja aztán kinyitja kivülröl.
2019. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dörömbölsz, vagy vársz a megállóig, vagy valaki csak jön..esetleg telefonálsz, ha van ismerősöd a vonaton, az szól..
2019. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bezáródott egy hölgy, előtte jelezte a jel, hogy rossz a wc de ő bement. Nem tudott kijönni. Ott pánikolt , hogy ott fog meghalni, és nem találta a vészgombot sem. Próbálták nyugtatni, de nem tudott lenyugodni. Mentő vitte el , mert rosszul lett és még akkor is kiabált,miközben vitték el, teljesen magánkívül volt.
2019. júl. 6. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Nos, pontosan ezért az első és legfontosabb dolog: nem szabad pánikba esni. Még a legcudarabb melegben a napos oldalon lévő budiban is igen jó esély van megúszni érdemi egészségkàrosidás nélkül egy ilyen budiba szorulásos kalandot.


Hivatalos protokoll ugyan nincs, de ha van, első a vésznyitó működtetése. Ha ilyen nincs, akkor a vészhívóé. Ha az sincs, akkor dörömbölni kell, hátha meghallják az utasok vagy a kalauz. Ha ez sem segit és közel vsn a következő állomás, ott kell segítséget kérni az ablakon át. Ami persze nincs mindig, de tovabbi lehetőség értesíteni a vasúttársaság ügyfélszolgálatát vagy a központi segèlyhivó számot.

2019. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég pont volt ilyen. Dörömbölt, én pont ott voltam, megkerestem a kallert, ő meg odajött és kiengedte.
2019. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez melyik járaton volt?
2019. júl. 11. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugatiból Esztergomba induló, nem tudom, G72 vagy Z72.
2019. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is pont a Nyugatiból mentem Esztergomba amikor volt az eset a hölggyel
2019. júl. 12. 15:06
 9/10 anonim válasza:
100%

Utolsó, mikor volt az eset és hogy volt pontosan? Nem lehet hogy ti a kérdezővel ugyanarról az emberről beszéltek? Mert minden stimmel, Nyugatiból ment a vonat és Esztergom irányába.

Hölgy záródott be?

A kérdést feltevő embert személyesen ismerem és kétszer is történt ilyen bezáródásos eset, most nyáron , mind a kétszer hölgy volt, az egyik ordított konkrétan a másik meg csak simán pánikolt. Csak pár nap eltéréssel volt

2019. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, május 13-án volt (most vissza tudtam keresni, írtam a dologról akkor egy haveromnak messengeren), és egy 30 körüli férfi záródott be.
2019. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!