Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy Desiro motorvonaton hány...

Egy Desiro motorvonaton hány kerékpár férőhely van?

Figyelt kérdés

Egy sima motorvonat részre gondolok nem csatoltra.

Ha valaki nem tudja melyik a Desiro akkor esetleg Katica néven ismerheti vagy a MÁV-nál lévő 426-os azonosítóról.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2019. júl. 8. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Papíron négy:

[link]

2019. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Nem jó ez a 4db de talán, ha gyorsan foglalok még kapok kerékpárhelyjegyet. Köszi még 1x.
2019. júl. 8. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Lassan 30 éve van nálam bicikli vonatokon. Én még olyat nem láttam, pláne rövidtávú elővárosi vonattípusról, hogy letettek volna valakit vagy valamit, mert többen lettek volna a "kelleténél", olyat viszont gyakran igen, hogy sűrűbben álltak a vonatban, mintha Auschwitzba indult volna. Vagy hogy négy biciklihelyen hatvan bicikli volt, úgy ajtónként tízesével. Megesik... Legalábbis Bp. közelében ez mindennaposabb látvány annál, minthogy bármely kalauz ezen megakadjon. Utas részről viszont kétség kívül nem kellemes az ilyesmi. (Helyjegyes, IC, nemzetközi meg egyéb flancos vonatokhoz nem szólok, azt nem tudom, ott mi van.)
2019. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!