Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamos nagyon sok...

Az 1-es villamos nagyon sok problémás helyen áthalad, bűnözők, drogosok, hajléktalanok, részegek kedvelt járata. Hogyan merik emberek napi szinten ezt a járatot használni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 18:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%

Reggel ezzel a járattal járok gimnáziumba. Reggelente, és tanítás után nem vészes, ritkábban látok "ijesztőbb" alakot, de amikor látok, akkor vagy hátrébb/előrébb megyek, vagy leszállok. Sajnos tényleg egy elég rossz járat, pl leülni soha nem ülök le, ki tudja, milyen embert volt ott korábban.

Amúgy szinte mindig társasággal járok, szóval az is ad egy biztonságérzetet.

Az viszont biztos, hogy egyedül, este inkább gyalogolnék, mintsem, hogy felszálljak.

2019. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Uhh... a 28-as villamos szerintem sokkal rosszabb, volt szerencsém mindkettőt napi szinten használni.

Az 1-esen soha nem ért semmilyen atrocitás 3 éven keresztül, pedig hajnalban jártam vele, meg este. (Ugye de. és du műszak miatt.)

A 28-as villamoson még nem volt olyan, hogy ne lett volna fent legalább 2 kisebbségi és 2 csöves (közeli) alak. Jól szituált embereket viszont elég ritkán látok rajta és egyik télen sikerült is leülnöm egy előtte nem sokkal csöves által összevizelt ülésre. Hazáig húgyszagom volt.

Szóval én inkább megyek az 1-essel.

2019. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

1. Soha senki nem bántott, nem akart kirabolni az 1-es villamoson.

2. Csak szólok, hogy a veszélyes emberek nem csak a lakhelyük közelében mozoghatnak, ilyen alapon az utcára se menj...

2019. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem halad annyira borzasztó részeken. Legalábbis Déli szakaszon egyre jobb, az Északit nem ismerem.


Nem mondom, majdnem mindig akad 1-1 részeg, csöves, kisebbségi, de ezek csak a hangos kisebbség a többség normális ember, busz pályaudvarok miatt sok a fiatal és Duna parti irodák, Infopark miatt pedig az irodisták.


Inkább akkor "veszélyes" amikor focimeccs van vagy valamelyik útba eső szórakozóhelyre mennek az emberek és elkezdenek tombolni.


De összességében még mindig sokkal rosszabb egy 4-6-os az esti órákban mint az 1-es bármikor.

2019. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Úgy merik az emberek napi szinten hasznàlni, hogy igazából az utazóközönség legfeljebb 1%-a a valóban problémás alak és ilyen arányok esetén ők is legfeljebb a zsebtolvajlást engedik meg maguknak, többet nem. Az meg jelen van minden tàgabb értelemben vett belvárosi járaton, mint probléma.


Attól meg semmi bajod nem lesz, ha rád néz egy alkoholista vagy szotyihéjat ejt a cipődre egy piréz vagy egy szabadkőműves.

2019. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten nagyon sok problémás hely van, bűnözők, drogosok, hajléktalanok, részegek kedvelt városa. Hogyan mernek emberek Budapesten élni?


Már bocsánat, de ez egy valóságtól teljesen elrugaszkodott kérdés.

2019. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Kivéve, hogy az 1-es villamoson kb. óránként ér valakit valamilyen atrocitás, amiről épp nem készül már hír, mert annyira megszokott.
2019. júl. 9. 20:03
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Na és ezt te honnan tudod ilyen pontosan, kérdező, ha nem készül róla hír?
2019. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Pesten Hallottam facebook csoport
2019. júl. 9. 22:08
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent hallani Pesten. Én tényleg minden nap utazok az 1-esen és tényleg nem látom okát annak, hogy bármennyire is tartsak a járaton való utazástól.
2019. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!