Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet valahol, valamilyen...

Lehet valahol, valamilyen formában kérelmezni a távolsági busz menetrendjének megváltoztatását/bővítését?

Figyelt kérdés
Busszal járok át a szomszéd városban lévő iskolámba (Balmazújvárosból Hajdúböszörménybe). Eddig nem nagyon volt problémám a menetrenddel, viszont most 11. osztályban vannak fakultációk, amiket délután tartanak. Ezzel az a baj, hogy nekem az utolsó buszom (aminél nem kell átszállnom Debrecenben) 16:10-kor indul vissza, viszont nagy valószínűséggel nekem tovább ott kell maradni. Ezzel kapcsolatban van kérdésem, hogy lehet-e valahol jelezni ezt a kérést, hogy módosíták a menetrendet. (Egyébként a reggeli órákkal is ez van: 6:14-kor indul a buszom, úgy, hogy 7:15-kor kezdődik az óra, maga az út pedig 15-20 perc. De ezzel már "megbarátkoztam".)

2019. júl. 12. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből nem az tűnik ki, hogy ez egy sok utas érdekét szolgáló változtatás lenne. Márpedig általában sok utas visszajelzése, valamilyen sok utast mozgató szervezet kèrése vagy egy önkormányzat igénye szokott lenni az előzménye a menetrendváltoztatàsoknak.
2019. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tobbeteket érint, akkor aláírásokkal alátámasztva kezdeményezzétek az önkormányzatnál és a közlekedési társaságnál egyszerre.
2019. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt fogják mondani, hogy a debreceni átszállással menj haza később.
2019. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!