Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszon ki milyen szokatlan...

Buszon ki milyen szokatlan tárgyakat fuvarozott már, szólt is érte a sofőr esetleg?

Figyelt kérdés
Vödör festék, asztal stb?
2019. júl. 17. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2019. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Autó hátsó kalaptartót kompletten rolóval, hangszórókkal.

Szólni nem szólt érte senki, simán csak hülyének néztek.

2019. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy Opel G Astra bal első ajtaját fuvaroztam busszal. A sofőr jófej volt így kinyitotta nekem a középső ajtót hogy jobban beférjek a cuccal. Persze nem csúcsidőbe mentem ezért is engedte a sofőr, egyébként nem lett volna szabad egyáltalán engednie a dolgot.

Viszont láttam sok más érdekességet ezzel kapcsolatban. Egyszer volt olyan hogy felszállt egy viszonylag fiatal házaspár két nagy ládával amiben élő tyúkok voltak, plusz egy kakas aki ráadásul elkezdett kukorékolni is a buszon, a sofőr majdnem agyvérzést kapott, az utasok meg szakadtak a röhögéstől.

De volt olyan amikor bútorlapokkal szálltak fel. Volt olyan aki egy kis ablakkal. Sőt olyat is láttam aki talicskát tolt be a középső ajtón az alacsony padlós buszon benne 3 zsák csemperagasztóval, meg még 1-2 szerszámmal.

2019. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első nagyon jó... :-)
2019. júl. 18. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!