Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most nekiállok készülni...

Ha most nekiállok készülni matekra, sikerülhet?

Figyelt kérdés
Mindig is nehezen ment a matek, bevallom általánosban nem mindig figyeltem mert nehéznek tűnt és úgy gondolom jókora hiányosságok lehetnek az alapban. Meglett az érettségim hármasra, viszont az egyetemhez ez nem elég. Jövőre újra szeretnék érettségizni közép (esetleg emelt) szinten és úgy gondoltam autodidakta módon nekiállok készülni otthon már most, átnézve mindent az alapoktól. Lehetséges ennyi idő alatt felkészülni úgy, hogy megírjam majd ötösre? (Ha esetleg egyáltalán nem értenék valamit természetesen megkérdezném a volt tanáromat)
2019. júl. 24. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elég...


Én iszonyatosan rossz matekos voltam mindig bukdácsoltam, 12.ben kb februárban elkezdtem minden nap 5-6 matekozni az alapoktól kezdve, heti 1szer jártam tanárhoz, 56% lett a matekom úgy, hogy félévkor kegyelem kettessel mentem át.

2019. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*5-6 órát
2019. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat figyelj...ha műszaki pályára mész akkor kelleni fog a matek/fizika/informatika emelt. Viszont így emelt matekot nem tudom mennyire tudnad megcsinalni, de hajra!!
2019. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!