Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg, hogy hány...

Hogyan tudjam meg, hogy hány pontom van ha matekból meg angolból nem érettségiztem?

Figyelt kérdés

Jött ügye a várva várt SMS , de nem értem el a ponthatárt, viszont szeretném megtudni, hogy hány pontom van. Azt gondoltam, hogy azt írja a felvi, hogy ön megjelölt szakjához kellene xxx és önnek csak xxx pontja van.


De nem ez jött...


2019. júl. 24. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Aki magától nem tudja bepotyogni a pontszam kalkulatorba az igy jart...
2019. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
felvin az e-felvételiben ott kell lennie, a rangsorolt szakoknál szerintem.
2019. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
felvin, ha belépsz az e-felvidre akkor a ponthatárok és szakok vagy valami ilyesmi menü pont alatt, látod, hogy hány pont9d van meg azt is, hogy adott szakra mennyi kellett volna
2019. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi, de betudom , csak helytelennek írja a pontokat mert ritka az, hogy vannak olyan elvetemült buta emberek mint én akiknek van pofája matek meg angol érettségi hiányában felvételizni...


Sajna nem találom ezt, na mindegy majd úgy is jön e-mail. :)

2019. júl. 24. 21:37
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem érettségiztél matekból és nyelvből, akkor érvénytelen a jelentkezésed.
2019. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha nyelvből és matekből nem érettségiztél, akkor nincs is érettségid. Milyen emailre vársz? érvénytelen a jelentkezés..
2019. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy "helytelen" a kalkulátor, mivel tulajdonképpen nincs érettségid.
2019. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De van, a munkahelyemen is elfogadták meg a benne található feor számot is ( annélkül nem csinálhatom a minőségellenőri melót ott ). Miért kell butaságokat írni? Sőt emelt törti sem csinálhattam volna ősszel ha nem lett volna...
2019. júl. 24. 23:05
 9/20 A kérdező kommentje:

Hogy érthető legyen, diszkalkuliás és diszgráfiás vagyok.


( nem kell marha vagonos privátokat küldeni, ezért kár zyklon-b gázt bevetni - legutóbb kaptam egy privátot, hogy aki fel van mentve matekból azt el kéne gázosítani- )

2019. júl. 24. 23:09
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Egyetemi felvételihez viszont kell a matek és egy nyelv érettségi.
2019. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!