Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyogyszereszetire vettek fel,...

Gyogyszereszetire vettek fel, de fizikabol emelteztem?

Figyelt kérdés

Erdemes nyaron nekifekudni a kemianak?

Vagy majd egyetemmel felveszem a tempot latom vannak alapozo targyak kemiabol.


2019. júl. 25. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ülj neki, de inkább hozd meg a kedved hozzá, mint megutáld már most!

Lesz majd sok sok szerves és biokémia!

(addíció, elimináció, szubsztitúció, polimerizáció, elektrofil, nukleofil)

Ezek a szavak már valószínűleg középsuliból is ismerősek lehetnek számodra, de itt mélységében belementek majd a dolgokba! Tanulj rendszeresen, hiába mész haza hullafáradtan suliból/diákmelóból, akkor is minimum fél órát tanulj minden nap. Hajrá!

Ja és ne műszálas fehér köpenyt vegyél laborra, mert abba beleizzad az ember. 😎

2019. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szorgalmas akarsz lenni, akkor abból is gyakorolgathatsz érettségiket.

Vagy ajánlom az Antus könyveket!

2019. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszi
2019. júl. 25. 10:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Amugy te melyikre jarsz?
2019. júl. 25. 11:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen, de Pesten is igy van.
2019. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi van olyab targy ami kifejezetten a tesztoszteron, ferfi nemihormonokkal foglalkozik?
2019. júl. 25. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Élettanon tuti,hogy elő fog jönni
2019. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Pestre járok, szerintem mindenképp érdemes nekiállni egy kis kémiának, ha nem vagy annyira képben a dolgokkal. Viszont én tutira nem szervest tanulnék első körben, az másodévben nehezíti meg az ember életét, elsőéveseknek van sok más egyéb kémiájuk. Felhívom a figyelmet az első féléves általános kémiára. A SE GYTK-n itt az évfolyam negyede-harmada lemorzsolódik, pedig amúgy nem olyan nehéz ez a tárgy, csak sok kis fejezetből áll.
2019. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia! Én is fizika érettségivel kerültem be, most leszek negyed éves :) Én nem tanultam előre a nyáron, de ettől függetlenül érdemes lehet. Reakcióegyenletek gyakorlása, rendezése, nevezéktan, számolás, esetleg középsulis kémia könyv átlapozása hogy ne érjen teljesen váratlanul. Általános-szervetlen kémia és analítikai kémia van első évben. Nem annyira nehezek, inkább csak hosszúak és unalmasak (különösen az áltkém), de teljesíthetőek csak tanulni kell. A szerves viszont szerintem már keményebb (embere válogatja), de az majd csak másod évben lesz.
2019. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni hogy anatómia és élettan foglalkozik legfőképp nemi hormonokkal majd.
2019. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!