Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE FOK-on lehet az első...

Zsolesz0831 kérdése:

SZTE FOK-on lehet az első félévet is passziváltatni?

Figyelt kérdés

Felvettek, de első helyre a budapesti egyetemet írtam. Azon gondolkoztam, hogy megpróbálom mégegyszer a felvételit és passziváltatom magamat, ha akkor sem vesznek fel akkor aktiválom és kezdek szegeden.

Vélemények? Meg lehet ezt csinálni?



2019. júl. 25. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedik általában az első évet passzívnak.
2019. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen utána tudsz ennek nézni a neten, nem lehet az első félévet passziváltatni. Én azt csinálnám a helyedben, hogy elkezdeném, újra felvételiznék, és ha felvesznek Budapestre, akkor Szegedről kiiratkozol és átmész kredit elismeréssel, csak ennek is utána kell járni, hgy hogyan működik.
2019. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
ÁOK-n lehet, szóval szerintem FOK-on is, de nézz utána.
2019. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
NE szegeden!! Ne. Ha most szegeden kezdesz akkor csak később fogsz szívni hogy hogyan tudnál átmenni egy másik egyetemre. Az meg még sokkal bonyolultabb.
2022. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó egyet értek veled... Remélem a kérdező nem Szegedre ment, mert xanax szedéses évei lesznek. Úgy szopatnak itt minket, hogy csak na
2023. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!