Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti milyen csínyt követtetek...

Ti milyen csínyt követtetek el iskolás korotokban?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pet palackba került mindenféle jóság, kenyér, párizsi, sajt, üdítő, kréta stb majd lezártuk a kupakkal. Az volt a terv ha megérik meglátjuk mennyire lesz büdös. Eltelt egy hét vagy több is, de mielőtt kinyitottuk volna, az egyik éjszaka felrobbant a szekrényben.

Irdatlan büdös volt, a szekrenyt nem lehetett szagmentesíteni vegul ki is lett dobva. Osztalyfonokit kaptunk cserebe.

2019. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pfuj, ez vicces 😂

Én mintagyerek voltam, de általánosban volt egy felettünk levo srac aki felgyújtott egy ragtapaszt a pad alatt. Meg az én osztályom egyszer énekórán megkérte a tanárt hogy nézzünk filmet, megengedte a Nemot, mi meg beraktuk a Z világháborút. Fura mód negyed ora utan esett csak le neki hogy a két film nem egyezik :D

2019. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elloptuk a tanártól a fegyelmi füzetet (ez ilyen füzet volt amiben ha három figyelmeztetésed volt akkor osztályfőnökit kaptál), de nem csak egyszerűen kidobtuk.... egyikünk hazavitte és ELÉGETTE, hogy biztosra menjünk :D Az osztályfőnök tiszta elmebeteg volt, mert tudta, hogy biztosan mi loptuk el, de ugye sehogy sem tudta bizonyítani, hetekig erről volt szó, de szerencsére senki nem szólta el magát.


Alsóban én és a barátnőm az egyik másik osztálytársunknak írtunk leveleket a tanárnak a fiú anyjának nevébe, hogy engedje el napköziből. És heteken keresztül el is engedte a tanár napköziből. Aztán később az osztályfőnökünk is látta egyszer a levelet és feltűnt neki, hogy milyen gyerekes volt az írás, és így lebuktunk, nagy botrány volt belőle.

2019. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leveleztem órán. Osztályfőnökit kaptam érte. Ez volt nálunk a max. Egy ilyen bombáért, lopásért, rongálásért ki is csaptak volna.
2019. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mintaosztály voltunk, meg úgy általában sem volt divat szemétkedni az iskolában a mi időnkben a 90-es évek elején-közepén. Apróságok voltak, jófej tanárokat lehetett megviccelni mindenfélével, mivel jó volt a kapcsolat nem volt belőle soha semmi. Szívattuk őket, ha hülye ruhát vettek fel, ha tudtuk, hogy fodrászhoz megy, másnap egész nap azt kérdezgettük tőle, ha szembe jött, hogy mi van? Nem volt nyitva a fodrász? stb... ilyesmi. Hiába no, elfajult mára a diákság, szrnak bele mindenbe.
2020. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!