Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kaptam 0 pontot minden...

Miért kaptam 0 pontot minden eredményemre?

Figyelt kérdés

Most néztem meg, hogy egyik egyetemre sem vettek fel, és mindenhol 0 pontot ír, pedig minden dokumentumot feltöltöttem!


[link]


2019. júl. 26. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Te is egyike vagy azon sokaknak, akik azt a pár rém egyszerű dolgot nem fogták fel, ami a jelentkezéshez kell.

Vagy hiányzik valamilyen dokumentumod, vagy nincs érettségid valamilyen tárgyból, amiből kéne, stb.

2019. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Az első pedig egyike azoknak a tömegeknek, akik azt hiszik, csak azért, mert okosnak tartják magukat, a többi emberrel úgy beszélhetnek, ahogy nekik tetszik.


Visszatérve a kérdésedre, fellebbezhetsz:

[link]

2019. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is 0 pontot írt? Július 12-ig volt lehetőség dokumentumokat pótolni.
2019. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ujra kell nezni a követelményeket hogy minden meg van e esetleges emelt szint érettségi követelmény. Ha jol tudom erre a szakra alkalmassági vizsga is kell. Elmentél ? Vagy valami egyeb esszét kellet irni amit fel kellett tölteni ezek nem maradtak el ? Ha volt alkalmassági megfeleltél ?

A dokumentumaidat elfogadták amiket felraktál ?

2019. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is értem már a kérdéseid sem kedves utolsó! És ahogy mondtam, mindent feltöltöttem amit a honlapon kértek!
2019. júl. 26. 19:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És eddig láttál pontokat vagy csak most látsz nullát? Mert ha eddig sem voltak ott, akkor jelezni kellett volna, hogy mi lehet a gond.
2019. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, korábban nem nézegettem
2019. júl. 27. 03:42
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor te hibáztál. 🙄
2019. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem vetted komolyan ezt a felvételit ha nem is tudsz az alkalmasságiról és nem is figyelted hogy a hitelesítés rendben ment e es a megfelelő dokumentumokat elfogadták e akkor ne csodálkozz a 0 ponton komolyabban kellene ezekhez hozzáállni.
2019. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Első helyen megjelölt szakodon intézményi felvételi volt az előírt követelmény. Hogy sikerült a felvételi?

Második két szakon 1 db. emelt érettségi volt a feltétel. Miből emelteztél? Érettségi eredményeid alapján lehet, hogy nem volt meg a 280 pontod a választott szakokra...(ekkor is nullát ír ki)

Ennyi a lehetőség..

2019. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!