Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első évesként miért nem tudok...

Első évesként miért nem tudok belépni a Neptunba?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam a Neptun kódom, illetve egy hosszú tájékoztatót, amit elejétől a végéig elolvastam. Először eduID-re kellett regisztrálnom,ahol generáltam magamnak egy hálózati azonosítót jelszóval. Elvileg (a tájékoztató szerint) ezekkel tudnék belépni a Neptunba,de nem enged. Azt írja hibás felhasználónév vagy jelszó. Mitől lehet ez?

2019. júl. 26. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mi az a edu cucc, de neptunba neptunkoddal es jelszoval tudsz belepni.

Valami gyari jelszot megadnak, amit meg kell valtoztatni.

2019. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is írta, az azonosító maga a Neptun kód. Ezt az edu-izét én sem ismerem, gyanítom, olyasmi lehet, mint nálunk a Coospace... Bár mi oda is a Neptun kóddal lépünk be. Az a neptuntól független iskolai webes felület, oda töltik fel a tanárok az anyagot, illetve van üzenőfal, meg fórum része.
2019. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!