Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka mellett tanulni hogyan?

Munka mellett tanulni hogyan?

Figyelt kérdés

Mármint egy 12 órás műszakkal hogyan lehetséges másik szakmát tanulni?


Mert gondolom a tanfolyam xy időbe van és nem érdekli hogy te dolgozol.


2019. júl. 27. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Érdemes munka mellé illeszthető képzést keresni. Ismerősöm egészségügyből jött és hétvégi (vasárnap délutáni) képzésen tanult meg programozni, 1 éven át járt és aztán váltott.

Kemény, nagyon. De nem lehetetlen. Utána meg levelezőn tanult tovább infó szakon, de ugye az már egy másik világ, könnyebb volt egyeztetni a munkáltatóval, mint eü-ben.

2019. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem megvan az egész éves beosztás túlóra nélkül, 2nap nappalos, 2nap éjszakás közte nyilván szünet de minden héten más napra esnek így hogy :?
2019. júl. 27. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Így nem marad bejárós tanfolyamra lehetőség, maradnak az online, saját időbeosztással végezhető tanfolyamok. Milyen nyelveken beszélsz? Esetleg angol nyelvű kurzusok szóbajöhetnek?


Mit szeretnél tanulni, mire szeretnél váltani?


Esetleg nem 12 órás műszakozni, valami mást csinálni helyette?

2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát, Japán nyelvhez konyítok valamit a magyaron kívül, angolhoz annyit hogy le tudtam érettségizni, és ez fix munka nem annyira szar fizuval, de nem is jóval, viszont festőnek mennék mert azzal 300-600k körül is megkapnék :|
2019. júl. 27. 17:08
 5/6 anonim válasza:
Festővel az a probléma ha nincs ismeretség+ szakmai tapasztalat nagyon kevés lesz a szakma hozzá. Nekem van egy festőszakmám és céghez nem akartak vele felvenni mert nincs gyakorlatom.. Ismeretségem van hozzá de nemsok meló lenne. Kevés ember bizza a festés festőre.. Mindenki megoldja otthon magának általában ezzel ennyi a probléma. De azért sok sikert neked. Remélem összejön. :)
2019. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem már csak az alapokat kéne megtanulni, viszont már félkész falat bonyolultabb mintázattal is megcsinálok ><
2019. júl. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!