Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz a 2019-es BGE-PSZK...

Mikor lesz a 2019-es BGE-PSZK gólyatábor?

Figyelt kérdés
Lehet tudni már róla valami információt, hogyan lehet esetleg jelentkezni rá? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

#egyetem #BGE #gólyabábor
2019. júl. 28. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg elvileg a hallgatók most kaptak csak visszajelzést a suliról. Az emailben leírják a tájékoztatót,hogy van gólyatábor és hogy már van egy facebook csoport hozzá,de még se időpont, se helyszín nincs. Mindenesetre csatlakozz a facebook csoporthoz,mert ott fogják kiírni szerintem.
2019. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, de információt még én sem találtam róla sehol. Facebook csoportba viszont tényleg érdemes jelentkezni, de arra, hogy felvegyenek bele még várni kell pár napot szerintem (eddig még csak az adminok vannak benne).
2019. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!