Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másoddiploma esetén, fog...

Másoddiploma esetén, fog maradni a régi Neptun kódom, vagy kapok új kódot?

Figyelt kérdés
Köszi
2019. júl. 30. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Marad a régi.
2019. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Olyannyira marad a régi, hogy a 18 éves BGE-s neptun kódommal tanítok az ELTE-BTK-n. Azaz még oktatóként is elkísér, teljesen más intézménybe is.
2019. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:DDDD Ezt nem tudtam, ott még nem tartok én sem. De vicces belegondolni, köszi, hogy elmesélted!
2019. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de eddig 15 éven át nem foglalkoztam a Neptunnal, helyettem a tanszéki adminisztrátor csinálta a Neptunomat (vette fel az óráimat, a vizsgáimat stb.). Na de tavaly én is kértem Neptun hozzáférést – és kaptam a 18 évvel korábbi sajátomat. Mondom wtf. Hát a Neptunban megtalálták a régi kódomat, és a tudtom nélkül beaktiválták mint oktatói hozzáférést. Vicces, hogy 18 éve még statisztikából szigorlatoztam stb. ezzel a kóddal, azóta meg történelmet, vallástörténetet meg nyelvet tanítok tökmáshol. :D
2019. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!