Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi jelentkezéshez...

Kollégiumi jelentkezéshez szociális helyzetfelmérő kitöltésénél került valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Ugye be kell küldeni egy nyomtatványt a veled egy háztartásban élőkről. Az egyik szülőm külföldön él viszont ide van bejelentve állandó lakcímre, ezért tőle is kellene jövedelem igazolás, amit külföldön nem adnak ki. Ilyen esetben mi a teendő? Hogyan lehetne bebizonyítani, hogy nem velünk él?

2019. júl. 30. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy kérjek igazolás a Mo-i jövedelméről, ami 0 Ft?
2019. júl. 30. 22:38
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazolást*
2019. júl. 30. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég bonyolultnak tűnik, de 0 Ft-ot ne írj, mert az nem hinném, hogy szabályos. Melyik egyetemre jelentkeztél? Úgy tudom van nekik ilyen kolis HÖK oldaluk, ott kéne megkérdezned.
2019. júl. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
BGE
2019. júl. 31. 10:41
 5/5 anonim válasza:
Bár tavalyi a dolog, de hátha más rákeres még a kérdésre, akinek aktuális. Én a tesómmal voltam ugyanígy, hogy be volt jelentve hozzánk, de nem itt élt. Az igazoláson ott volt, de az itt lakókhoz fel se tütettem. A végén csak csatoltam egy nyilatkozatot arról, hogy bár ide van jelentve, nem él itt. Elfogadták mindig.
2020. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!