Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így is érdemes mennem gólyatáb...

Így is érdemes mennem gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Idén jelentkeztem Szegedre általános orvosira, és augusztus közepén lesz a gólyatábor. Elég sok program lesz, ami még tetszik is, viszont sajnos egyetlen ismerősöm sincs, akivel tudnék menni, az iskolánkból csak én megyek erre a szakra. A másik, hogy nem szeretem az alkoholt és úgy hallottam, a gólyatáborokban bőven van lehetőség az ivásra. Ti elmennétek így? És van itt esetleg valaki, aki SZOTE-s lesz az idén és részt vesz a táborban is?

2019. júl. 31. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el. Lazán, érdeklődőn, nem kell semmiben részt venni, ami nem tetszik, erre az esetekre legyen 1-2 jó könyv nálad. Azért " bőven van lehetőség a NEM ivásra" is... És megismerkedsz néhány leendő hallgatóval.
2019. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És az miért baj, hogy nem ismersz senkit? Pont azért kel menni, hogy ott megismerj új embereket.

Az meg, hogy bőven van lehetőség az ivásra, nem jelenti azt hogy kell is.

De ha megiszol 1-2 fröccsöt vagy sört, attól még nem lesz semmi bajod, max. kicsit oldódnak a gátlásaid.

2019. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp ajánlom, mert felejthetetlen élmény. Bár én Debrecenben tanulok, de itt nálunk, ahogy gondolom a másik 3 egyetem esetén, senkire nem erőltetünk semmit, ha nem akarja. Van lehetőség ivásra igen, de az végig csak egy opcionális dolog marad.
2019. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szotes vagyok, gólytáborban is voltam. Úgy mentem oda, hogy senkit nem ismerek, aztán kiderült, hogy a gimiből és különóráról is vannak haverok. De nem is velük voltam a táborban, hanem azokkal akiket újonnan ismertetem meg😃. Semmi nem kötelező, semmire nem kényszerítenek. Ahogy már előttem mondták, igyál meg egy-két fröccsöt, hogy oldódjanak kicsit a gátlások és ismerkedj. Beszélgess azzal aki melletted ül egy padon/vonaton, ülj le vacsinál egy szimpatikus asztaltársasághoz, stb.
2019. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is SZOTE-ra járok.


Érdemes menni úgy is, hogy nem ismersz senkit, persze, nyugi, ezzel nem leszel egyedül. :) Az esti programok azért eléggé az ivásra épülnek, és őszintén, szerintem nem volt nagy durranás a gólyatábor (legalábbis a miénk tuti nem :D), de azért nem bánom, hogy elmentem.

2019. aug. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!