Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon Egyetemen van testneveles?

Pannon Egyetemen van testneveles?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iden megyek egyetemre anglisztikara, es most latom felvett targyaimnal, hogy testneveles :( tenyleg lesz tesi?? Ki lehet valtani valamivel?

2019. júl. 31. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen minden egyetemen van 2 vagy 3 félév kötelező. Kreditet nem ér aláírást kell szerezni es szigorúan veszik a hiányzást ha jól tudom max 2 alkalom. Ha nem szerzed meg nincs diploma. Nem nem lehet csak ha valamilyen neves egyesületnél igazoltan játszol versenyzel eredményt produkálsz belőle vagy ha valamilyen olyan súlyos betegséged van ami nem teszi a sportolást lehetővé akkor szakorvosi papírral.
2019. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden egyetemen van. De ha van, az sem vészes, lehet választani pl. gimnasztikát, egyes egyetemeken csapatsportokat is.
2019. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Bocsi ha hulyeseget kerdezek de ezeken a tesiken nagyon sokat kell dolgozni? Szornyu vagyok tesibol es most megijedtem, hogy megbukok belole
2019. júl. 31. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, elég ha ott vagy.
2019. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2019. júl. 31. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi ebből nem lehet megbukni itt nem a teljesítmény szamit nem osztályoznak csak aláírós óra es 0 kreditet ér tehat itt ahogy mondtam az a lenyeg hogy ne hiányozz mert azt szigorúan nézik meg megfelelő félévnyit teljesits.
2019. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

20 aláírást kell összeszedni félévente, vannak ingyenes és fizetős lehetőségek is, 1 alkalom általában 1 vagy 2 aláírás, attól függ milyen hosszú az óra

van facebook oldala a testnevelési és sportintézetnek ott szoktak kirakni infókat, az aktuális sportágkínatot

2019. aug. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pannonon 4 félév tesi van. Félévente 20 aláírást kell gyűjteni. Sportágak közül lehet majd választani a tesi tanszék honlapján. Van ami fizetős de van ingyenes is, azonban mindegyiken meghajtják az embert.

Kibújni csak úgy lehet alóla ha igazolt játékos vagy valahol és erről van papírod.

2019. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!