Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon Egyetem golyatabor...

Pannon Egyetem golyatabor tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iden megyek Pannon Egyetemre, mar jelentkeztem golyataborba is. Tudnatok irni az elozo taborokrol tapasztalatokat? Vannak szivatasok? Jo buli szokott lenni a tabor? Mindenre kivancsi vagyok

2019. aug. 1. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 2015-ben voltam gólya, túlzás nélkül kijelenthetem, életem egyik legjobb 5 (+2 nap kollégiumi kopogtató tábor) napja volt!

Nem szivatnak, játékos, vicces feladatok vannak, nagyon jók csapatépítőnek, 99%-unk mindegyikben részt vett, mert anno pl. az összes gólya 4 csoportba volt felosztva (szakok vegyesen, hogy tényleg mindenkivel ismerkedhess) és a feladatokkal pontokat gyűjhettünk, majd az utolsó napon nyertest hirdettek. (A nyereményre sajnos már nem emlékszem, talán pár üveg pezsgő, meg hasonlók lehettek.)

Voltak ivós feladatok is, ha szeretsz inni egyértelműen jó, ha nem vagy ivós senki sem piszkál érte, tiszteletben tartják, főleg azért is, mert lesz mindig, aki elvállalja az ilyen feladatokat. Voltak vicces/kreatív feladatok is, de egyik sem az a gyerekes szintű, közben pedig könnyen barátkozhatsz a többiekkel.

Nálunk 4 éve minden este buli volt különböző dj-kkel, az egyetlen, ami nekem hiányzott a gólyatáborból az az alvás. :D De az pedig teljesen saját döntésem volt, hogy alvás helyett inkább buliztam minden este, természetesen persze ez sem kötelező.

Röviden, tömören bármikor újra visszamennék a gólyatáborba, semmiképp ne hagyd ki! :)

2019. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi az infot
2019. aug. 4. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megerősíteni tudom az előzőekben leírtakat! :D
2019. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!