Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gólyatáborokban 1 db gólyatá...

A gólyatáborokban 1 db gólyatáboros pólót szoktak adni? ( lehet hülye kérdés, de ha csak 1 pólót adnak akkor abba kell lenni végig? )

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy volt. És ja, végig.
2019. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is.Ügyeltem rá,hogy ne ontsek ra bort stb-t...:D
2019. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Napközben abban kellett lenni, de az esti bulihoz persze át lehetett öltözni.
2019. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenki válaszát :)
2019. aug. 2. 10:34
 5/8 Roflkopter ***** válasza:
100%
Egyet kapsz, de semmi nem történik ha nem hordod azt napokig. Senki nem fogja erőből rádadni
2019. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mondták, hogy legyen rajtunk a póló, mert pl. az ilyen nagy hülyeségeket, pl. hogy locsolják ránk a habot a tűzoltók, mint valami óvodásokra, szóval amikről fotó, videó, drón, minden videót készít, azon tök jól nézzenek ki a gólyák, hogy egyforma gt-s póló van rajtuk. Hülyeség az egész. De senki nem fogja rád kényszeríteni, főleg az ilyen tűzoltóhabor hülyeség után, amikor mindenkinek elázott és sáros lett a pólója.
2019. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. aug. 2. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Este kimostam kéz közt, kicsavartam a törölközőmben (így gyorsabban szárad) majd kitettem száradni az ágy végébe, reggelre megszáradt. Mivel koszos nem volt, csak izzadt, ezért minden nap friss pólóm volt. Fesztiválokon is ezt szoktam csinálni.
2019. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!