Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimis gólyatáborban mi alapján...

Gimis gólyatáborban mi alapján döntenek arrol hogy ki melyik házban alszik?

Figyelt kérdés
Névsor? Vagy mi dönthetjük el? Vqgy esetleg a tanárok rámutatnak 6 emberre, hogy ti ebbe, a másik 6 abba? 4-6/fos hazak lesznek. Tapasztalatok? Vélemények? Felek hogy olyan emberekkel kerulok egy hazba, akikkel nem szeretnek. :) elore is koszii szepen mindenkinek:))

2019. aug. 2. 23:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Es ti hogy eltetek meg az egesz gólyatábort? En mar most nagyon parazok. Ti oszhangra tálaltatok mar az elejen az osztallyal? Hogy halottak a napok? Ha valaki reszletesen leirna nagyon nagyon szepen megkoszonnem!!!! A balatonra (Zanka) fogunk menni. 5 napra, ti mennyi pénzt vinnetek? Igazabol mennyit erdemes vinni? Amit csak tudtok a golyataborrol legyetek szívesek leirni🥺🙏🙏
2019. aug. 2. 23:38
 2/8 A kérdező kommentje:
Zajlottak a napok**
2019. aug. 2. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Minket abc rendben raktak be, jó volt. Kicsi az esélye, hogy azokkal leszel jóban, akikkel anno gt-n voltál egy szobában, de ne aggódj emiatt. Sok közös program volt, ami alatt ismerkedtünk.
2019. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nevsor szerint elso 4 fiu 4 lany csoportokra osztva haladva a nevsorban.
2019. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk ez úgy volt, hogy mind a 4 osztály diákjai full random be lettek osztva csoportokra. Házba pedig úgy kerültünk, hogy mindenki legalább 1 csoporttársával legyen beosztva, plusz ha lehet, akkor osztálytárssal is. Nekem mondjuk pont nem volt oaztályrs a házban.

Napközben végig programok voltak de konkrétan egy szabad fél óra sem nagyon volt.

2019. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi eldonthettuk, hogy kikkel szeretnenk lenni
2019. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk ezt úgy volt akkor 5 osztály indult. Sorsoltak csoportokat és ott helyben a suli városában feladatokat kellett megoldani. Ezek után együtt mentünk egy nem túl messzi városba és ott voltunk a nap további részében, egyet ottaludtunk és másnap délután jöttünk haza. Azzal lehettél egy szobában akivel akartál. Én pár osztálytársammal voltam egy szobába meg pár ismerősömmel akik más osztályba jelentkeztek. Egész idő alatt nem ismerkedtünk osztálytársakkal mert azt se tudtuk kik lesznek azok. Volt egy messenger csoportunk és ott néztük az embereket meg a profilképüket hátha felismerünk valakit, de nem. Jó volt, nekem összességében tetszett az egész, a kaja nem volt túl jó de vittem itthonról. Az volt ami nagyon más volt az általános iskolához képest hogy nem nagyon foglalkoztak velünk, mármint általánosban mindig mindent megmondtak, itt nem. Emlékszek hajnali 2ig fent voltunk és még a tanárok is kint mászkáltak. Biztos jó lesz nektek is a Balatonon. Vigyél kaját azért. Ismersz valakit azok közül akik oda mennek még? Ha igen akkor barátkozz össze vele, üljetek egymás mellé a buszon, és mások felé is légy nyitott.
2019. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igazából mindenki eldönthette, de én még senkivel se voltam jóban úgyhogy ha fogalmazhatok igy akkor a "maradékkal" kerültem egy szobába. A lényeg az hogy tényleg légy nyitott mindenki felé, különben kinszenvedés lesz az az öt nap. Késöbb jöttem rá hogy igazából az egész osztály baromi jó csak elszúrtam az ismerkedést. Ez amúgy hetedikben volt, most igazi kilencedikes táborom holnap lesz (már másik suliban) én is piszok ideges vagyok de megpróbálok minden tölem telhetõt.
2019. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!