Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg lemaradok sok mindenrő...

Tényleg lemaradok sok mindenről ha kihagyom a gólyatábort?

Figyelt kérdés
Inni, bulizni év közben is lehet és őszintén szólva nem szívesen adnék ki pénzt, utaznék Siófokra stb hogy idétlen, unalmas feladatokat kelljen csinálnom a felsőbb évesek szórakoztatására. Legalábbis nekem nem tűnik videók alapján olyan nagy számnak. Meg egész nap feladatozunk, hát nekem utána már nem lenne kedvem bulizni, pedig alapvetően szeretek szórakozni, de csak normális, kipihent körülmények között, amikor van időm készülődni stb. Tehát nekem az egész nem fekszik, viszont attól tartok, hogy a gólyatáborban kialakulnak a klikkek meg ilyenek és akkor nehezebb lesz ismerkedni év közben. Meg esetleg ha elhangzik valami lényeges infó az egyetemmel kapcsolatban, azokról is lemaradok. Szerintetek érdemes elmenni annak ellenére, hogy nincs kedvem? Azért a szocializálódásról nem szívesen maradnék le, csak ez a sok idióta feladat ne lenne:(

2019. aug. 4. 19:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy BGE-ről van szó
2019. aug. 4. 19:05
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Én máshova jelentkeztem és semmiről nem maradtam le. Szerintem az ilyen a gondolkodásban "gyerekeknek" való.
2019. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Érdemes. Én se vagyok az az ivós, bulizós típus, de nem is kötelezett minket erre senki (Debrecen). Csoportokba voltunk osztva, és az ugyanolyan szakos csoprottársaimmal a mai napig egy csoportban vagyunk facebookon, van közös gmail-ünk, drive-ra mindig minden feltöltünk egymásnak, együtt járunk órákra, gyakorlatokra. Sokan, nagyon sokat jelent.
2019. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ivással, bulizással nincs bajom, csak a “vicces feladatokkal”, ezekhez annyira nincs idegrendszerem, tuti egyikben sem vennék részt, de az meg hogy nézne ki. Olyan gólyatábor kellene nekem, ahol nappal ismerkedünk, beszèlgetünk, este iszunk, nem ilyen gyerekes idétlen dolgok:(
2019. aug. 4. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy maradsz! :D én sem mentem, semmi hátrányom nincs belőle.
2019. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Én bge-s vagyok, voltam gólyatáborban. Milyen idióta feladatra gondolsz? Egyáltalán nem idióták, mindegyiknek az a célja hogy minél több embert megismerj. Nem kell vetkőzni meg inni. Ezek nem ilyenek. Van olyan feladat ahol maga a tanár adja a feladatot. Szerinted idióta feladatot ad? Jól kell érezni magadat és kész. Nem kell túlaggódni.
2019. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én anno nem voltam és konkrétan egy emberrel se beszéltem soha a gt-ről a suliban, se arról hogy milyen volt, se arról hogy volt-e rajta egyáltalán. Semmi hátrányom nem származott belőle hogy kihagytam.
2019. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Idióta feladat alatt nem az ivásra gondolok, abban benne lennék😃 Csak ilyen gyerekes faxságok, mint amik középiskolai gólyatáborokban vannak. Ezekhez nem lenne energiám, vagy nem tudom, kinőttem az ilyesmiből
2019. aug. 5. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemtől és szaktól függ, hogy milyen feladatokat adnak. Nekünk az általad leírt nappal ismerkedős, este bulizós gólyatábor volt.
2019. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem mentem gólyatáborba, sokból nem maradtam ki...


F

2019. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!