Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanarok/tanitok! Titeket nem...

Tanarok/tanitok! Titeket nem lomboz le a tény, hogy mennyire nem becsulik meg a munkatokat?

Figyelt kérdés
Felvetelinel nem volt kicsit elrettento a fizetés ami utana ratok var? Esetleg nem bantatok meg,hogy ide jelentkeztetek?
2019. aug. 6. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, hogy (még) nem tanárként válaszolok. Tanárnak készülő középiskolás diá vagyok, nem érdekel, hogy nem becsülik majd meg a munkámat, ezért is megyek tanárnak. A fizetésről annyit, hogy majdcsak megélek belőle valahogy, meg majd csinálok mellette valamit.
2019. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusnak lenni hivatás. Aki szívvel-lélekkel csinálja, az megkapja a megbecsülést azoktól, akik véleménye fontos. Persze ebből még megélni nehezen fog, de vannak ennél lényegesen jobban alulfizetett szakmák is (pl eü-ben)
2019. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én egy budai hatévfolyamos gimnáziumban tanítok. Egyáltalán nem nézik le a munkámat. Igaz a fizetésem kevés tűnik. Viszont rengeteg magántanítványom (nem az iskolámból) van. Ráálltam az (matek) emelt szintű érettségi felkészítésre és 10 éve járok emelt szinten érettségiztetni is.

Tudom feketén csinálom (a magántanítást), de így olyan a fizetésem amelyből meg lehet élni. Nagyságrendről most nem írnék, de én nem panaszkodom. A következő tanévtől még több magántanítványom lesz a kötelező emelt miatt.


Én nem bántam meg, hogy tanárnak jelentkeztem. Milliomos nem leszek, de azért jól megélek.

2019. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanárnak jelentkeztem. Ősztől egyetemista leszek. Nagyon jól tudom mi vár rám a diplomaszerzés után. Nem bántam meg és nagy valószínűséggel nem is fogom, mivel egy álmom válik valóra: tanár leszek😁. A fizetés tényleg nem a legjobb, de néhány magántanítvánnyal már nem olyan vészes. Az hogy megbecsülnek vagy sem nem igazán érdekel, mert nem azért csinálom hogy előttem tisztelegjenek, hanem hogy a diákokat taníthassam és segíthessek nekik.
2019. aug. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!