Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van bekerülni az egyetemre, ha a tavalyi ponthatárhoz képest 20 ponttal magasabb eredményt értem el idén?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudni... lehet, hogy magasabb lesz, de az is benne van, hogy csökken az adott szakon a ponthatár... nekem 15 ponttal van több, parázok is rendesen, hogy mi lesz:D
2010. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Alacsony ponthatáros szakokon 20 pont emelkedés simán elképzelhető, de 400 pont felett már nem vszínű, hogy ennyit emelkedni fog.
2010. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem nem emelkedik sokat, az elmúlt évek statisztikájában minden évben 20 ponttal lett több:)

És sok sikert minden felvételizőnek!

2010. júl. 12. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmúlt évek? Eddig csak egy ciklus volt, vagyis csak egy emelkedést láttunk.

400 alatt emelkedhet jóval többet is, pl. a gépészmérnöki sok helyen 100-at nőtt, azonban 400 felett nem tartom valószínűnek.

Amúgy az idei érettségi egy kicsit rosszabb lett, szóval pozitívumként felfogható.

2010. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahova én megyek 2008-ról 2009-re 38 ponttal nőtt, nekem viszont az előző évihez képest 26 ponttal van több, a statisztikák szerint 2008-ról 2009-re 79el többen jelentkeztek, míg most talán 20-30-al többen, és ez valamilyen szinten reményt ad, de én se vagyok magabiztos még. 10 nap és kiderül.
2010. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!