Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazolvány képet kért az...

Igazolvány képet kért az iskola, adatlap mellé. Így elfogadják?

Figyelt kérdés

Szóval nincs igazolványképem, de lesz okmányirodában készített képem, (a NEK miatt) de ez "papír alapú" lesz gondolom, és nem fényép-papír.

Elfogadják majd?

Az a baj, hogy valószínűleg nem tudnám máshogy megoldani ezt magánjellegű problémák miatt, ezért idegesít a kérdés.


Semmilyen instrukciót nem írtak egyébként, csak, hogy 1db igazolványkép. Igazából ezt se tudni, hogy pontosan miért kell, mert a diákot ugye az okmányiroda intézi.

A kollégium meg egy megint más kategória.



2019. aug. 7. 16:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Írtam egyébként az egyetemnek, de hátha valaki előbb tud valami hasznos infoval előállni.
2019. aug. 7. 17:03
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem elég a Nek-es adatlap. Azért kell igazolványfotó, mert a leckekönyvedre ragasztják a tanulmányi osztályon. De most komolyan miből áll csináltatni egyet? Bemész valamelyik belvárosi fotósboltba vagy valamelyik metrómegállóban is vannak ilyen fotó fülkék. Kb 5 perc az egész.
2019. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Az okmányiroda nem ad neked fényképet.
2019. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Magánjellegű probléma: buszjegyre sincs pénzem jelenleg.

Megpróbálom megoldani, hogy valaki adjon kölcsön.


Egyébiránt köszönöm a visszajelzést! Sokat segített.



2. Úgy érzelmeztem, bár lehet idegességemben rosszul, hogy a NEK adatlapot megkapjuk.


Hivatalosan pedig a NEK adatlap:


"személyi adatokat,

a képi adatokat (fénykép és aláírás kép), valamint

a 16 karakterből álló NEK-azonosítót tartalmazza."

Ezt a fényképet akartam lefénymásolni.

2019. aug. 7. 18:35
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Szerintem ha fénymásolni tudsz esetleg kicsit vastagabb lapra, az jó lesz. A NEK lapot megkapod.
2019. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
MEgkapod, de az minden csak nem fénykép. A mérete sem akkora, amit kérnek.
2019. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


A minőségtől félek, ezért azóta is ügyködöm, hogy meglegyen maga a konkrét igazolványkép is.

2019. aug. 7. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
A NEK-adatlapból csinálják a diákigazolványt. Szóval azt kell odaadnod nekik , vagy föltöltened valahová, és akkor a többit ők már intézik.
2019. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de ez külön dologhoz kell nekik. Azért gondoltam, hogy egy körben elintézek mindent.

(Nem így lesz)


Nevelőapum megpróbálja kikérni magát a munkából, hogy el tudjon vinni. Remélem összejön :(

(Elég komplikált az itthoni helyzet, azért vagyok ennyire meglőve)

2019. aug. 7. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom hol laksz, de biztos van a közeledben egy olyan hely, ahol nem kell busz. A mi kisvárosunkban pl órás boltban csináltattam igazolványképet, nálatok is biztosan találsz olyat, ahová nem kell buszozni. Ha meg bp-i vagy, akkor kb minden sarkon van egy.
2019. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!