Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2020-tól most akkor mit...

2020-tól most akkor mit fogadnak el kötelező emelt szintű érettséginek? Bármit vagy az egyetem szabja meg vagy a képzési terület?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem már, mindenki mást mond erről és nem tudom hogy jól értelmezem-e a szabályokat.

Gazdaságinformatikára szeretnék jelentkezni, valaki azt mondja hogy csak matekból,fizikából,infóból fogadják el azt a bemeneteli tárgyat amit kötelezően teljesíteni kell, valaki azt mondja,hogy bármiből lehet, én pedig azt néztem hogy egy jogszabályban van meghatározva,hogy melyik képzési területen (pl.műszaki vagy informatikai) mit fogadnak el annak a kötelező emeltnek.

Nagyon megköszönném ha valaki segítene (aki tényleg tudja biztos forrásból)

És jövőre évre vonatkozóan, eltekintve attól, hogy eddig hogy volt.

Előre is köszönöm, és nem tudom mikor fognak már csinálni egy 2020-as pontszámító kalkulátor,mert sokaknak kéne szerintem


2019. aug. 9. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy mely tárgyakat fogadják el az adott szakon és azok közül kell választani.
2019. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!