Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ha puskáznak?

Csak engem zavar ha puskáznak?

Figyelt kérdés
Rettenetesen idegesít ha azok is ötöst kapnak, akik ki se nyitották a könyvet én pedig végig tanulom napot erre ők a semmire ötöst kapnak. Plusz ki is nevetnek, hogy bolond vagyok mert nem puskázok szerintem ez elég undorító dolog.

2019. aug. 9. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, undorító. És az élet minden szegletében ott vannak ezek a gerinctelen emberek. Találkozni fogsz velük egyetemen és a munkahelyeden is. Vannak, akinek elvei vannak és vannak, akinek vastag bőr a pofáján. Igazság meg nincs. Haladnak ők is előre, ahogy te is. Csak te fogod tudni, hogy mi van mögötte. Törődj bele!
2019. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 9. 11:03
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Miért másokkal foglalkozol?
2019. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert idegesít hogy engem meg ki nevetnek miatta.
2019. aug. 9. 11:11
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Ne törődj egyikkel sem.

Se azzal, hogy más puskázik, se azzal, hogy kinevetnek, mert te tanulsz.

Ismered a mondást ugye? Az nevet, aki utoljára nevet.

Amit a puskázók nem tanultak meg most, később fogják megbánni.

Akkor majd te nevethetsz.

2019. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogják megbánni és nem nevethet ő utólag.

Ez csak ámítás.

Sőt, lesz, amelyik a főnöke lesz, mert csalással előbb lehet célba érni, mint szorgalmas tanulással.

Ne hazudjuk, hogy az élet igazságos, mert nem mindig az.

2019. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm én is úgy vettem észre hogy a rossz tanulok előrébb kerülnek mindig
2019. aug. 9. 11:23
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Engem is zavar. Olyannyira, hogy elégtelent adok azonnal, ha meglátom.
2019. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a 6-os jó írja.

A 30 millós autókban sem azok az emberek ülnek, akik sohasem puskáztak, és mindig minden szabályt betartottak.

Tetszik vagy nem, maga az élet olyan, hogy rákényszerít a csalásra ahhoz, ha boldogulni akarsz és nem 35 évesen is még anyucival lakni.

2019. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is puskáznak az egyetemen sokszor, ahol tudnak. A jó hír, ami vigasztalt, hogy a szóbeliken nem lehet. Ott úgyis kiderül, hogy év közben mennyire puskázott, mennyire tanult, mennyire okos, vagy mennyire lusta. Ott visszaigazolást kapok. Ja meg egyes állásinterjúkról is hallani, hogy megvizsgáztatják a jelentkezőket: írásbeli teszt, majd szóbeli, gyakorlati (vegyészmérnökként). Aki nem ért hozzá, nem olvasott utána a dolgoknak, csak kipuskázta az egyetemet, az kihullik, senkinek nem kell az ilyen.


Ennek ellenére mindig lesznek, akik csalnak. Akinek biztos helye lesz a világban ezért vagy azért, az úgysem fogja komolyan venni a szakmáját, mert tudja, hogy ő úgyis dirigálni fog másoknak, mert megkapja anyuci apuci magán vállalkozását stb. Logikátlan a világ, és pont ezért van gazdasági válság. Amúgy meg attól nem lesz valami helyes, hogy mindenki azt csinálja. Azt is tanultuk, hogy külföldön meg azt nézik ki, aki csal, mert mi az, hogy csal. A magyar emberekkel van valami baj.

2019. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!