Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozatos gimnázium?

Esti tagozatos gimnázium?

Figyelt kérdés
Igazából érdekelne MINDEN! Estire fogok járni és kicsit fosok tőle, mert nem tudom, hogy mi hogyan fog zajlani. Vannak felelések, dolgozatírások? Szünetek órák között, az órák menete, a csoport vagy osztály milyen? Tehát tényleg minden érdekel. Lehetőleg valaki olyan, aki estire járt vagy jár és tapasztalt a témában. A válaszok nagyon szépen köszönöm előre is!

2019. aug. 9. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Én 17 éves vagyok, és én is esti tagozatba szeretném megcsinálni az érettségit nem tudom ez mennyire lehetséges szóval én is kiváncsi vagyok a válaszokra.

Te hány éves vagy?

2019. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is 17 éves vagyok.
2019. aug. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!