Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a 10. es...

Mennyire nehéz a 10. es pótvizsga történelemből?

Figyelt kérdés

Szeretném először elmondani, mielött belémkötnének, hogy szégyellem, hogy megbuktam és nagyon átkozom magamat miatta, hogy ennyire hanyag voltam.

Viszont most szeretnék végre neki állni felkészülni. (nem vagyok valami jól megélhető család ezért nyáron folyamatos délutánba vállaltam munkát és most tehetem meg, hogy delután tudjak tanulni)

Csak nem tudom milyen egy pótvizsga, még sose voltam pótvizsgán, és azt se tudom ki lesz ott velem. Nem tudom mit kéne rá tanulnom leginkább, és ugyan ez matekból os. Mit kéne tanulnom rájuk? Mind a kettőből sikerült megbuknom és ah :(

Segítséget előre is köszönöm mindenkinek. Szeretnék egyes embereket megkérni arra, hogy oktatni nem kell engem a szempontból, hogy tanulni kellett volna, de nem tudod annyi idő alatt megtanulni ezt a sok anyagot meg hasonlók. Én is tudom ezeket de ha nagyon szeretném, akkor képes vagyok rá. ☺️



2019. aug. 10. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A tankönyveket kell tudni mindent amit megtanultak a többiek az ev alatt. Tehat az egesz eves anyagot amit a tanár leadott abbol barmit kérdezhet. Követelményeket ami erre az osztályra igaz.

Mi nem fogjuk tutni megmondani ez mit takar mert az iskola szablya meg valamit mondania kellett volna a tanárnak érdeklődni kellene az intézményben.

Szóbeli és írásbeli is lesz mindkettőnek jol kell sikerülnie hogy átengedjenek.

A tanárod fogja javítani az írásbelit es több tanár előtt fogsz szóbelizni. Vagy is nalunk igy szokás bar en nem voltam meg pótvizsgán. Eleg hama van eredmény hiszen közel van az évkezdéshez.

2019. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!