Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Most kezdem az egyetemet,26+2 (testnevelés) 90 perces órám lenne egy héten és ez baromi sok, nagyon félek hogy bírom e majd? Nektek is ilyen sok?

Ti hogy vészelitek ezt át? Valami praktikátok van, hogy kevésbé legyen fárasztó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, óra, munka, fárasztó

aug. 13. 15:01  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem valamit félreértesz... Hol van heti 50-nél több óra???

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 13. 15:02 Privát üzenet

Skippelném amit lehet.

De ez rettentően sok óra, nem lehet hogy elnéztél valamit?(screenshot az órarendedről?)

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont aug. 13. 15:12 Privát üzenet
Ha csak nem 2 félév anyagát vetted egyszerre fel, akkor valamit benéztél. Nem tudom honnan szedted ezeket a számokat, de ezek inkább 45 perces órákra értendőek. Nekem 18 x 90 perc órám van egy héten, és mérnökire járok, és mérnöki szakokon van a legtöbb óra. (Ráadásul ígyis reggeltől estig vagyok, szóval több bele se férne.)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 13. 15:19 Privát üzenet
Sőt biztos, hogy ezek 45 perces órákban értendőek, mert oda írtad, hogy +2 óra tesi, és tesi 90 perc van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 13. 15:23 Privát üzenet
egy 90 perces előadás 2 db 45 perces tanóra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 13. 15:30 Privát üzenet
Itt mar van hogy az ember 8-20ig benn van ez nem meglepetés. Szóval inkabb szokj hozza mert ebből sok lesz.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont aug. 13. 16:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!! És tényleg elnéztem, ezek az órák tényleg 45 percekben értelmezendőek.

# 7/7Időpont aug. 13. 16:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pannon Egyetemen van testneveles?
Kinek mi a véleménye az iskolai testnevelés órákról?
Semmelweis egyetemen, testnevelés órán miket szoktatok csinálni? Illetve úgy általánosságban egy testnevelés órán mit szoktak az emberek/diákok csinálni?
BGE testnevelés?
Emelt tesi érettségi tanár nélkül lehetséges? Így hogy már 2 éve nem vagyok középsulis?
BME építészmérnöki karán levelező szakára jár vki?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!