Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek, ötletek hogyan érdemes...

Tippek, ötletek hogyan érdemes történelmet idegen nyelven tanulni?

Figyelt kérdés

Német nyelven tanulom a történelmet, viszont még nem sikerült rájönnöm hogy ezt hogy lenne érdemes kivitelezni. Eddig kaptunk egy vázlatot és azt bemagoltam, de ez hosszú távon sajnos nem túl kifizetődő.

Bármiben tippet, ötletet, praktikát elfogadok.



2019. aug. 15. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgx tanultam idegen nyelven törit (nyelvszakos voltam egyetemen), hogy amit meg kellett tanulni, azt leegxszerűsítettem a saját szavaimmal amennyire lehetett.
2019. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonymousreview60 ***** válasza:
Ugyanúgy, mint más nyelven. El kell tudni mondani, összefüggően hogy mi, miért, hogyan, milyen eredménnyel és kb. mikor történt, és ezt olyan szavakkal, hogy kuderüljön, nem magoltad be.
2019. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!