Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel2 szerződést leadtam,...

Diákhitel2 szerződést leadtam, hogyan tovább? Diákhitel direktbe nem tudok belépni, mert jelszót se kaptam még.

Figyelt kérdés

Mivel neptunban nem volt az az opció, hogy diákhitel igénylés, így kénytelen voltam postán leadni a szerződést tegnap délután. De itt meg is ragadt a történet,mert nem tudom hogyan tovább. Értesítést nem kaptam, hogy ez így rendben van és elfogadták volna az igénylésem. Gondolom addig a neptunba se írhatom be a szerződés számot. :(

Jövő héten lesz a beiratkozás, és feltétele a tanulmányi költség rendezése.

Akinek van esetleg tapasztalata és meg is osztaná velem, annak nagyon hálás lennék!


2019. aug. 17. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem iratkozol be, a suli nem igazolja vissza a dh-nak a jogosultságodat.

Türelem :)

2019. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnap délután adtad le postán az igénylést. Még 24 óra sem telt el, valószínűleg oda sem ért a papírod, türelem...
2019. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!