Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a Villányi féle emelt...

Ez a Villányi féle emelt kémia online felkészítő hogyan működik?

Figyelt kérdés
Befizetem az összeget, és onnantól küldik nekem az anyagot? Vagy hogy kell elképzelni?

2019. aug. 17. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

[link] Ez érdekel? Ha nem is leírom, mert utána elfelejtek válaszolni😆

Igazából a próbaverzión keresztül megtudod nézni. Minden héten töltenek fel új anyagot, ami általában egy videó, olykor szöveg. Ezekből neked vázlatot kell készítened, majd feltöltened egy közös oldalra. Kapsz minden anyaghoz házit korábbi érettségikből/könyvekből, illetve valamikor ők készítenek. Csodát ne várj, tanulnod kell hozzá rengeteget. Annyiban segít, hogy nem kell kutatnod mi kell, hanem csak megcsinálni/megtanulni amit feltesznek. :)

2019. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh szuper!!:D Es egy ev alatt fel lehet belole keszulni az emeltre?
2019. aug. 20. 13:16
 3/6 A kérdező kommentje:
A link sajnos nem jeleniti meg az oldalt valamiert :/
2019. aug. 20. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a gugliba beírod biztosan megtalálod.😊

Igaz, hogy nekem volt alapom, és szuper tanárom volt az utolsó éven, de szerintem simán lehetséges. Úgy rendesen februárban kezdtem tanulni az elméletet (én az intenzív tanfolyamot csináltam), előtte szinte csak számoltunk. Egész évben 50-60% kal számoltam, aztán 87% lett, rengeteg figyelmetlenséggel. Tudom, ez nem olyan kiemelkedő, de én kéttanos osztályba jártam, és inkább humán suliba.

Sok sikert, ha tényleg akarod biztos vagyok benne hogy sikerül!!!

2019. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Februarban kezdted az elmeletet, es a majusi irasbelin ilyen jol teljesitettel? 😮 Gratulalok amugy, es koszonom a valaszod!
2019. aug. 20. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként most látom, tök más a kettő.🙊
2019. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!