Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes megvennem...

Szerintetek érdemes megvennem még a Studium Generale történelem könyveit, ha már megvettem ezt a két könyvet? (emelt szinten érettségizem történelemből jövőre)

Figyelt kérdés

2019. évi érettségi tételek történelemből - 30 emelt szintű tematika -Farkas Judit

Érettségi adattár történelemből, 9-12. évfolyam - A 2017-től érvényes érettségi követelményrendszer alapján -Basáné Szabó Rozália könyveket vettem meg.

Mellette az iskolában még Száray Miklós könyvekből tanulunk.

Nem tudom megvegyem-e mert már így is költöttem más érettségi tantárgyra felkészítő könyveket( és nem sok pénzem maradt), de szeretném kitágítani a tudásomat, hogy jól sikerüljön majd az érettségi.



2019. aug. 17. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezekről lenne szó: [link]
2019. aug. 17. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Farkas Judit könyve volt meg, illetve az általad linkelt szóbelis SG-s könyv, plusz a Száray-sorozat.

Alapból én írásbelire végigmentem a Száray-könyveken kétszer, szóbelire pedig a másik kettőn 2x. Nekem nagyon jó volt, hogy miután lefáradtam Farkas könyvétől (elég tömör, információdús, apróbetűs kiadás), még 1x átolvastam ugyanazt a témát az SG könyvben, ott ugyanis vázlatosan, a lényeget kiemelve vannak leírva a témák. A végén már csak ezt használtam, ha random dolgokat akartam felidézni. Egyébként 92% lett az érettségim kompletten.

A másik könyvedet nem ismerem, de szerintem ha van még 2000 ftod, érdemes megvenni az SG szóbeli tételes kiadványát.

2019. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. :)

Wow nem semmi vagy. Remélem nekem is jó lesz majd.

2019. aug. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!