Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kettes matek érettségivel...

Kettes matek érettségivel felvesznek egyetemre?

Figyelt kérdés

Külön matektanárom azt mondja, örüljek a kettes matek érettséginek. Károli, btk-ra szeretnék menni.

A többi tárggyal nem lesz gond szerintem.


2019. aug. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléred a ponthatárt, akkor nem számít. Az egyetlen feltétel, hogy minden kötelező tárgy legalább 2-es legyen.
2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Senkire nem kell hallgatni, még külön matektanárt is fizetsz, jó úton haladsz. Csak az iskola követelményei érdekeljenek ne azt ami mások "kitalálnak"...
2019. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hűha, szerintem keress egy másik matektanárt, ne azt, aki ennyire demotiváló. Egyébként igen, ha megvan a matek kettes, a BTK-ra jó tárgyaidból pedig a pontszám, akkor tudsz menni egyetemre.
2019. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én különtanárral, több hónapos felkészüléssel írtam kettes matek érettségit, de diszkalkuliás is vagyok, átlagos aggyal ennyi tanulás után kötelező lett volna az ötös, de ez jutott nekem :D És a Károli BTK-ra mentem amit azóta el is végeztem, szóval kérdező, nincs okod aggodalomra :D
2019. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég gáz matektanárod van.

Komolyan ezért fizetsz?

2019. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!