Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vesznek fel egyetemi...

Ha nem vesznek fel egyetemi kollégiumba és fellebezek, de találok albérletet és rá mondjuk 2 hétre kapok kolis helyet akkor mit tegyek? Xd

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Akkor jelzed, hogy mégsem kell.
2019. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én jobban akarom a kolis helyet nem akarok albiba.
2019. aug. 20. 17:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Holnap derül ki,hogy kapok-e kollégiumi helyet és elégé félek,hogy nem.
2019. aug. 20. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Énszerintem le tudod mondani,ha még beköltözés előtt van, akkor szerintem mindenképp, de hamar még mondjuk talán beköltözés után talán max egy héttel is. de egyébként most akkor ez olyan, hogyha fellebbezel, akkor meg kidobnak másvalakit? Akinek már azt mondták, hogy fixen van helye, és akkor neki azt mondják, hogy "Bocs, mégse!" ? Mert az úgy meg neki lenne kellemetlen. Okés , vannak esetek, pl hallottam már olyat, hogy volt , aki egy órányira lakott az iskolától, és kapott kolihelyet; és valaki meg ugyanekkor másik országból jelentkezett egy egyetemre , és jóval messzebbről ,mint egy óra, és ő viszont nem kapott kolit. De mondjuk pl te kitúrnál olyat, aki szintén ugyanúgy messze lakik, mint te, és neki már beígérték, hogy lesz helye, és akkor erre meg ha téged fölvesznek, akkor meg mondjuk őt kirakják? Mert lehet, hogy pl nálatok most mindenki, aki kolis, pl nagyon messzebbről jelentkezett be oda; tehát akkor itt valaki mindenképpen megszívná, és korlátozott a helyek száma, tehát nem lehet túl sok embert összerakni túl kicsi helyre; hogy ne is idegeljék ki egymást. Nem jó a zsúfoltság, zsúfoltságban se lehet rendesen tanulni:S:S
2019. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
*remélem, nem küldi el kétszer, menet közben megszakadt az internetkapcsolat, és már kiírta ekkor, hogy "válasz mentése folyamatban van"; de én azért beírtam ide mégegyszer, mert mikor lett megint nett, akkor nem jelent meg tehát a válaszok között.
2019. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem túrnék ki senkit ilyen nincs aki benn van az benn is marad az helyére vesznek be aki visszamondja nem?
2019. aug. 20. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, ez általában úgy működik, hogy akkor kerül be valaki a várólistáról, ha felszabadul egy hely (pl. valaki kiköltözik).
2019. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű. Keresel albérletet, közben várod hogy sikerül-e a koli, ha sikerül oda mész, ha nem akkor meg marad az albérlet. De a kolit le tudod mondani, megy majd más a helyedre.
2019. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ide beírnék egy mondatot, valaki egyszer mondta, hogy albérletet legrövidebb egy évre adnak ki. Tehát akkor lehet, hogy lesz ott még költségvesztés, ha pl már minden alá lesz írva, és kiderül, hogy mégis koliba mennél.
2019. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak ebben igaza van. Kauciót bukod ha lemondod az albérletet.
2019. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!