Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek után, hogy lehet dekadens...

Ezek után, hogy lehet dekadensek nézni a nyugatot és mindenféle konteót gyártani róla?

Figyelt kérdés

[link]


"A finn elképzelés szerint nem a versengés a lényeg, hanem az, hogy a gyerekek megtanuljanak "tanulni és embernek lenni".


Hihetetlen, hogy vannak még olyan emberek, akik a nyugatot lenézik, a skandináviát egyenesen sátáni helynek tekintik, amikor nem csak Európa, de jelenleg az egész világ legboldogabb és emberségesebb országa. Példát kéne venni tőlük, ehelyett a nacionalista, konzervatív bohóckodás helyett, ami jelenleg zajlik. Ha lenne társadalmi akarat erre, akkor simán lehetne változás az oktatásnál. Egyik ok amiért jelenleg nem szeretnék gyereket az a mostani oktatási rendszer. Ezt a poroszos borzalmat elég volt, hogy én átéltem ráadásul, elég szar alja iskolákban voltam.


Azt látom, hogy még mindig vannak olyan szellemi fogyatékosok, akik elhiszik azt, hogy a versengés az szükségszerű, mert a természetünk ezt diktálja, ha nem lenne akkor evolúciós zsákutca fele mennénk. Ti kajak elhiszitek ezeket az ostobaságokat? Ha igen akkor tényleg megérdemli ez az ország, hogy Orbán több évtizedig legyen a nyakunkon. Békés eszközökkel is ellehetne érni változást, hogyha közösen ellenállnánk, mint pl. a gyerek otthon maradna és addig amíg nem fogják megváltoztatni teljesen az oktatási rendszert legalább skandináv szintűre. Attól, hogy otthon marad a gyerek még nem lesz buta, mert mikor gyerek voltam elég sok minden érdekelt, mint a csillagászat, a kresz. Érdekes módon azok a dolgok érdekeltek, amit nem akartak a torkomon lenyomni. Ezen is kéne változtatni az oktatási rendszernek, hogy a tanulás ne kényszer legyen, hanem öröm. Ez a mostani konzervatív oktatási idiotizmus csak rombolni tud!


2019. aug. 22. 07:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!