Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly ki fizettem a jogosítvá...

Sora13 kérdése:

Tavaly ki fizettem a jogosítvány teljes árát sajnos idén kezdtem el csak a vezetést és most közölték velem hogy fizessen ki a különbözetet a vezetésbe mert én a tavalyi árral fizettem ki ami 3800ftvolt most pedig 5000ft szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem jogos, mert egy évig ültek a pénzeden.
2019. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Jogos. Mi a gondod? Most akarsz vezetni, ennyi az ára
2019. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg a szerződésben benne van, hogy az akkori árat meddig garantálják. Ha nincsen benne, akkor jelezheted nekik, hogy szerződés szerint 3800 Ft egy óra, de az biztos, hogy ennyiért nem fognak oktatót találni neked.
2019. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Hát akkor fizesd ki és kész. 2 év múlva csak még több lesz.
2019. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én egybe ki fizettem ezt tavaly a a kategóriás jogsi árát és vezettek 2orat csak idén drágább lett és kérik h fizessen ki ez az ár kategória rám nem tartozhat csak arra aki idén kezdi szerintem
2019. aug. 23. 06:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van a szerződésben? Abból indulj ki.
2019. aug. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!