Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogyan...

Valaki elmagyarázná hogyan működik a minor kreditbeszámítása?

Figyelt kérdés

A szakra ahova járni fogok van 163 kredit értkékű kötelező tárgy.


Ehhez jön a minor amit fel akarok venni ami ugye 50 kreditet ér, ez is csak kötelezőkből áll.


A szakom és a minor között ugyebár vannak közös alapozótárgyak is, kb 27 kredit tárgy van a minoron ami NEM közös az alapszakommal.


Tehát nem értem hogy lesz a 163 kötelező tárgyból + 50 kredites minorból 180 kredit, főleg hogy ehhez még elvileg hozzájönne a 10 kredit szabadon választható.


Gondolom én vagyok a hülye, de ez meghaladja a matematikai képességeimet, mivel nyilván bölcsész leszek.


???


2019. aug. 22. 18:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Most elolvastam amit írtam és szerintem nem volt érhető amit írtam. :')


Azt értem, hogy a 163 alapszak és a 27 minor együtt 180. De akkor ehhez hogy jön 10 kredit szabadon választható? És ha nem venném fel a minort, akkor több szabadon választhatót vehetnék fel? Elvileg minor nélkül maradna 18 kredit szabadon választhatóm, de ha felveszem a minort akkor nem marad semennyi?

2019. aug. 22. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!